Kruhová sieťka na úlovky 150cm, šírka 50cm, 3 kruhy

Kruhová sieťka na úlovky 150cm, šírka 50cm, 3 kruhy
Kruhová sieťka na úlovky 150cm, šírka 50cm, 3 kruhy
it

Rybárska sieťka na prechovávanie rýb - 150cm Je určená pre ukladanie úlovkov aby ste mohli pohodlne pokračovať v love. Jednoduchá konštrukcia je efektívna a veľmi kompaktná. Na vrchnej časti je sieťka osadená sťahovacím otvorom pre vkladanie rýb. Spodná časť má veľké oko pre uchytenie alebo ukotvenie sieťky. Pre ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 289 352037
Rybárska sieťka na prechovávanie rýb - 150cm
Je určená pre ukladanie úlovkov aby ste mohli pohodlne pokračovať v love. Jednoduchá konštrukcia je efektívna a veľmi kompaktná. Na vrchnej časti je sieťka osadená sťahovacím otvorom pre vkladanie rýb. Spodná časť má veľké oko pre uchytenie alebo ukotvenie sieťky. Pre jednoduché vyťahovanie z vody je sieťka osadená špagátom na ktorom sa nachádza plavák, ktorý zaručí rýchlu lokalizáciu uloženej sieťky. Materiál je rýchlo schnúci a ideálny pre použitie v slanej aj v sladkej vode. Ideálna pre všetky rybolovné techniky od lovu kaprov až po lov dravých rýb. Prechovávacia sieťka na ryby je dostupná vo viacerých variantoch, takže si vyberie naozaj každý.
Dôvody ku kúpe prechovávacia sieťka na ryby:
Univerzálne použitie
Rýchlo schnúca
Veľmi kompaktná
Vhodná pre použitie v slanej aj sladkej vode
Lokalizačný plavák
Dlhý kotviaci červený špagát
SPORTS s.r.o.
Rybársky a športový veľkoobchod SPORTS s.r.o. Vám už od roku 1999 prináša tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty pre vaše hobby. Kvalitné služby a produkty s dlhoročnou tradíciou testované priamo v teréne našimi špičkovými testérmi je to, čo nás robí špičkou na Slovenskom a Českom trhu. Neustále zlepšovanie a prinášanie noviniek je našim motorom ktorý nás ženie dopredu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Rybárska sieťka na prechovávanie rýb - 150cm, šírka 50cm, 3 kruhy (20.38 €) na www.rybarskepotreby-eshop.sk