XIAOMI Mi Induction Heating Rice

XIAOMI Mi Induction Heating Rice
5x
XIAOMI Mi Induction Heating Rice
  • XIAOMI Mi Induction Heating Rice
  • XIAOMI Mi Induction Heating Rice
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Xiaomi elektrický varič na ryžu je ideálny pre domáce použitie. Varenie ryže nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí nastaviť či máte radšej tvrdšiu ryžu alebo mäkšiu. Viac ako varných programov pre 3000 druhov ryže. Ovládanie aj pomocou mobilnej aplikácie Mi home. Automatický systém uchovania tepla, S presným systémom ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

  • Maximálny príkon 1100 W

Veľkosť

  • Objem 1 l

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 16061
    6970244526700
    95XIW944

Xiaomi elektrický varič na ryžu je ideálny pre domáce použitie. Varenie ryže nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí nastaviť či máte radšej tvrdšiu ryžu alebo mäkšiu.
Viac ako varných programov pre 3000 druhov ryže. Ovládanie aj pomocou mobilnej aplikácie Mi home. Automatický systém uchovania tepla,
S presným systémom regulácie teploty, Indukčný ohrev. Možnosť prípravy aj iných jedál. Vďaka špeciálnemu náteru varnej nádoby sa ryža neprilepí. Varná nádoba je zohrievaná rovnomerne, a preto bude vaše jedlo uvarené rovnomerne.
Pracovný tlak: 20kPa
Rozmery: 300 x 251 x 200 mm
Wifi modul: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Toto zariadenie je úžasný nástroj pre výrobu rôznych druhov pokrmov a nie je určené iba pre ryžu. Môže tiež urobiť polievky, koláče, karí, vajcia a mnoho ďalšieho.
inovatívna technológia elektromagnetického ohrevu sleduje teplotu a rozptýli teplo po celej nádobe tak, aby nádoba rovnomerne varila a vyviedla všetky jej vône a príchute.
základná vrstva liatiny kombinovaná s inteligentným riadením teploty zaisťuje bezkonkurenčnú tepelnú stabilitu a priepustnosť. Ryžovar sa tak prispôsobí najrôznejším typom pripravovanej ryže.
inteligentné aplikácie umožňuje získať presné informácie o všetkom, čo sa deje vo vnútri, prijímať oznámenia, napr. Okoreniť pokrm alebo pridať druhú zložku ingrediencií.
existuje viac ako 40 000 druhov ryže! Rozmanitosť tých, na ktoré narazíme v našom supermarkete je však obvykle obmedzená na 10-15. Rozdiel medzi všetkými týmito druhmi je predovšetkým veľkosť a tvar, doba potrebná k ich spracovaniu a množstvo škrobu, ktoré obsahujú.
obsahuje viac ako 3000 receptov a návrhov, ako variť typ ryže, ktorý máte doma práve teraz
ešte si nie ste istí, aký druh ryže ste kúpili? Vyskúšajte čiarový kód na zadnej strane balenia ryže a pomocou aplikácie Vám budú odhalené všetky tajomstvá ako ju dokonale uvariť.
pridajte vodu a ryžu do hrnca, vyberte požadovaný program varenia a nechajte prístroj pracovať. Automatické programy varenia umožňujú mať rovnakú štruktúru ryže pri každom varení. Chcete, aby ryža bola lepkavá alebo pevná? Vyberte si zodpovedajúci program.
Cooker zvládne varenie s objemom 3 litre. V závislosti od druhu ryže a jej schopnosti absorbovať vodu môžete do stroja nasypať viac než 10 šálok surovej ryže. To je dosť pre každého.
s vaším smartphonom alebo tabletom môžete odložiť začatie varenia. Naprogramujte zariadenie, aby ste pripravili ryžu skôr, než sa preberiete budúci deň alebo nastavíte čas, kedy varič pripraví ryžu na večeru práve včas, keď prídete z práce. Teplo vnútri nádoby zostane 24 hodín po dokončení varenia.
Cooker taktiež umožňuje výrobu polievok, zeleninových polievok, vajec a pod
nádoba je vyrobená z japonského kovu Daikin s nelepivým povlakom, ktorý zabraňuje tomu, aby prísady priliehali k stenám a udržiavali ho neporušený
inteligentný ryžovar vie, ako dlho má byť jedlo varené, kedy pridať soľ a korenie a dokonca aj kedy ste zabudli pridať nejaké prísady
prostredníctvom aplikácie môžete navštíviť interaktívnu online platformu, kde si môžete vymieňať kulinárske nápady, naučiť sa recepty z celého sveta a zdieľať pokroky vo varení.
Žiadne čistenie! Stačí ich opláchnuť - Ryžovar možno ľahko demontovať a umyť. Vďaka dizajnu nedochádza k rozliatiu polievky cez okraje ryžovaru, žiadne prilepenie prísad k stenám.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Mi Induction Heating Rice (89.00 €) na skyelektro.sk
XIAOMI Mi Induction Heating Rice Cooker 16061 (89.00 €) na www.tpd.sk
XIAOMI MI INDUCTION HEATING RICE COOKER (94.50 €) na www.prva.sk
XIAOMI Mi Induction Heating Rice Cooker, ryžovar, biely (84.90 €) na datacomp.sk
XIAOMI Mi Ryžovar (87.99 €) na www.mobilonline.sk