Šampón SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Essensity Color


Bezsulfátový šampón Schwarzkopf Professional Essensity Color & Moisture šetrne čistí vlasy a zároveň ich posilňuje prírodnými a ekologickými zložkami, ktoré ich naprávajú. Farbené normálne aj suché vlasy potrebujú kvalitnú starostlivosť. Šampón Schwarzkopf Professional Essensity Color & Moisture sa stará o farbené, ... čítať viac


Radenie:
100 % - 1 recenzia 13.41 € Do obchodu glamot.sk
www.glamot.sk email: info@glamot.sk tel.: +421 2/330 579 52
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Šampon SCHWARZKOPF ESSENSITY Color & Moisture Shampoo 1l
Bezsulfátový šampón. Receptúra ​​neobsahujúce zložky PEG-a sulfáty čistí normálne až suché vlasy a uzatvára ich kutikulu. Prináša vlasom vlhkosť, hebkosť a poddanosť. Obsahuje marulový olej, zelený čaj a organickú aloe vera prináša intenzívny zvlhčenie a zároveň efektívne chráni farbu vlasov. viac..
Do obchodu glamot.sk
SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Essensity Color popis a parametre

Bezsulfátový šampón Schwarzkopf Professional Essensity Color & Moisture šetrne čistí vlasy a zároveň ich posilňuje prírodnými a ekologickými zložkami, ktoré ich naprávajú. Farbené normálne aj suché vlasy potrebujú kvalitnú starostlivosť. Šampón Schwarzkopf Professional Essensity Color & Moisture sa stará o farbené, chemicky poškodené a oslabené vlasy a dodáva im hlbokú regeneráciu. Šetrne čistí bez zaťaženia, navracia pružnosť, hĺbkovo hydratuje a chráni farbu pred vyblednutím. Vhodný pre normálne až suché vlasy.

Zloženie: marulový olej a mandľový proteín - regenerujú a obnovujú vlasové vlákno, dodávajú lesk a organické granátové jablko - dôkladne čistí a zlepšuje kvalitu vlasov, prináša im dlhotrvajúcu ochranu farby.

Použitie: naneste potrebné množstvo šampónu na mokré vlasy, napeňte a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Essensity Color & Moisture Shampoo 1000 ml (11.23 €)
https://www.bezvavlasy.sk/sk/znacky/schwarzkopf-professional-essensity-color-moisture-shampoo-1000-m...

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Šampon SCHWARZKOPF ESSENSITY Color & Moisture Shampoo 1l (13.41 €)
https://www.glamot.sk/p/15274/sampon-schwarzkopf-essensity-color-moisture-shampoo?r=8

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4045787237238
    SP0189
Graf vývoja ceny SCHWARZKOPF PROFESSIONAL Essensity Color