BUFF Original šatka

BUFF Original šatka
BUFF Original šatka
it

Charakteristika výrobku: Multifunkčná bezšvová šatka Buff je vyrobená z polyesterového mikrovlákna a má tvar tunela. Použitý materiál ju predurčuje na využitie pri rôznych športových aktivitách ale aj na bežné nosenie. Medzi jej základné vlastnosti patrí: vetruvzodornosť, priedušnosť, jemnosť, ľahkosť, schopnosť ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

  • Výrobca BUFF
  • šatky buff
  • Part number 123436.901.10
  • Ean 8428927405135
  • Farba sivá
  • Uvedenie na trh 2014

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 123436.901.10
    8428927405135
Charakteristika výrobku:
Multifunkčná bezšvová šatka Buff je vyrobená z polyesterového mikrovlákna a má tvar tunela. Použitý materiál ju predurčuje na využitie pri rôznych športových aktivitách ale aj na bežné nosenie. Medzi jej základné vlastnosti patrí: vetruvzodornosť, priedušnosť, jemnosť, ľahkosť, schopnosť rýchlo vyschnúť. Šatka ma širokú škálu využitia, môžete ju použiť ako čiapku, čelenku, potítko, kuklu, šál na krk a na mnoho ďalších spôsobov.
Šatka Original Buff je vyrobené z mikrovlákna s antibakteriálnou úpravou Polygiene®, ktorá zabraňuje množeniu baktérií a tým bráni vzniku zápachu. Póry medzi jednotlivými mikrovláknami umožňujú priechod vlhkosti od tela a zároveň tvoria izolačnú vrstvu. Original Buff má univerzálnu veľkosť, vďaka elasticite vyhovuje jedna veľkosť väčšine dospelých. Produkty Buff sú vyrábané ekologicky šetrnými postupmi. Nezávadnosť použitých farbív pri styku s kožou je pravidelne testovaná v renomovaných certifikovaných ústavoch.
Model Original Buff je podľa teplotného komfortu výrobcom zaradený do kategórie "Cool", je tak určený na celoročné nosenie, ideálne v teplotách od 0 do 20 stupňov Celzia a vďaka skvelému odvodu vlhka vyniká predovšetkým pri aktívnom športovaní. Tri základné parametre modelu Original Buff podľa výrobcu: Tepelná izlolácia: "Good" (Dobrá, hodnota 1 z 3); Ochrana pred vetrom: "Good" (Dobrá, hodnota 1 z 3); Odvod vlhkosti: "Best" (Najlepšie, hodnota 3 z 3).
Video k šatke Original Buff a možnostiam jej použitia nájdete v sekcii Videá výrobkov.
Šatky s motívmi "Chic" sú ozdobené lesklými pruhmi a/alebo lesklým logom Buff.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BUFF šatka Original Speed Graphite (15.10 €) na www.sport-outdoor.sk
Buff Chusta Original EcoStretch SPEED GRAPHITE (19.75 €) na www.mader.sk