FUSAKLE šatka Panoramata,multifunkčná

FUSAKLE šatka Panoramata,multifunkčná
FUSAKLE šatka Panoramata,multifunkčná
it

Multifunkčná šatka z elastického materiálu, priedušného materiálu pre každodenné aj voľnočasové použitie, vyrobená na Slovensku. Vďaka možnostiam, ktoré ponúka, sa hodí do každého počasia. Nákrčník, ochrana tváre, čelenka alebo čiapka, to všetko získaš v jednom s touto praktickou šatkou od Fusakle. Odporúčame prať ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8586022714092
Multifunkčná šatka z elastického materiálu, priedušného materiálu pre každodenné aj voľnočasové použitie, vyrobená na Slovensku. Vďaka možnostiam, ktoré ponúka, sa hodí do každého počasia. Nákrčník, ochrana tváre, čelenka alebo čiapka, to všetko získaš v jednom s touto praktickou šatkou od Fusakle. Odporúčame prať naruby.
- 90% polyester + 10% elastan
Polyester (90%):Tieto syntetické vlákna dobre odolávajú mikroorganizmom, spracovávajú sa v zmesi s bavlnou, vlnou alebo viskózou. Vyznačujú sa pevnosťou a nízkou navlhavosťou.
Elastan (10%): Polyuretánové vlákno s vysokou elasticitou. Zaručí, že sa šatka aj po mnohých praniach a noseniach vráti do pôvodného tvaru a rozmeru.
Starostlivosť o šatku: Prať naruby, aby ste sa vyhli žmolkovaniu materiálu.
- Vyrobené na Slovensku
- farba: béžová, modrá
- šírka šatky : 23cm
- výška šatky: 45cm
Rozmery šatky sú v nenatiahnutom stave. Šatka je elastická, prirodzene sa natiahne podľa použitia, či už ako ochrana tváre, vlasová čelenka alebo pokrývka hlavy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FUSAKLE šatka Panoramata,multifunkčná (1.99 €) na www.faxcopy.sk