BOLLÉ Anaconda Black Shiny/TNS HD Polarized

BOLLÉ Anaconda Black Shiny/TNS HD Polarized
2x
BOLLÉ Anaconda Black Shiny/TNS HD Polarized
  • BOLLÉ Anaconda Black Shiny/TNS HD Polarized
  • BOLLÉ Anaconda Black Shiny/TNS HD Polarized
it it

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Značkové okuliare Bollé Bollé je francúzska značka, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na športové vybavenie. Do jej portfólia patria športové okuliare, okuliare na lyže a snowboard a tiež lyžiarske a cyklistické ochranné prilby. Bollé má ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 054917243524
Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Značkové okuliare Bollé
Bollé je francúzska značka, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na športové vybavenie. Do jej portfólia patria športové okuliare, okuliare na lyže a snowboard a tiež lyžiarske a cyklistické ochranné prilby. Bollé má dlhoročnú tradíciu a u svojich produktov dbá na kvalitu, praktickosť a samozrejme funkčnosť. O tom určite svedčí aj to, že si značku vyberajú svetoznámi úspešní športovci.
O tomto modeli:Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov.Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom.Okuliare dostanete v originálnom puzdre.Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.Farba okuliarov je lesklá.Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BOLLÉ Anaconda Black Shiny/TNS HD Polarized (115.00 €) na www.muziker.sk
BOLLÉ Anaconda 10338 (109.90 €) na www.alensa.sk
BOLLÉ Anaconda 10338 (109.90 €) na www.sosovky-kontaktne.sk