BOLLÉ Shifter Matte Black Tns

BOLLÉ Shifter Matte Black Tns
BOLLÉ Shifter Matte Black Tns
it

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Značkové okuliare Bollé Bollé je francúzska značka, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na športové vybavenie. Do jej portfólia patria športové okuliare, okuliare na lyže a snowboard a tiež lyžiarske a cyklistické ochranné prilby. Bollé má ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 054917346164
Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Značkové okuliare Bollé
Bollé je francúzska značka, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na športové vybavenie. Do jej portfólia patria športové okuliare, okuliare na lyže a snowboard a tiež lyžiarske a cyklistické ochranné prilby. Bollé má dlhoročnú tradíciu a u svojich produktov dbá na kvalitu, praktickosť a samozrejme funkčnosť. O tom určite svedčí aj to, že si značku vyberajú svetoznámi úspešní športovci.
O tomto modeli:Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom.Okuliare dostanete v originálnom puzdre.Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.Okuliare sa skvele hodia na všetky vonkajšie aktivity. Ich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudú pri športe nijako prekážať. Ich funkčnosť oceníte pri behu, na bicykli, pri horskej turistike...Farba okuliarov je matná.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BOLLÉ Shifter Matte Black Tns (79.90 €) na www.mall.sk