SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver

SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver
7x
SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver
 • SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver
 • SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver
 • SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver
 • SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Slúchadlá novej generácie Vychutnajte si pohodlné počúvanie vysokej kvality s bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Pro od spoločnosti Samsung. Využite pokrokovú technológiu ANC, ktorá ponúka potláčanie okolitého hluku, ktoré viete sami jednoducho ovládať a prispôsobovať. Je na vás, či budete chcieť počuť aj okolitý ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty SAMSUNG Galaxy Buds Pro
1, SAMSUNG Galaxy Buds Pro Black zobraziť
2, SAMSUNG Galaxy Buds Pro Violet zobraziť
3, SAMSUNG Galaxy Buds Pro Silver zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 8 hod.

Ostatné

 • ok
  Stručný návod
 • Kódy predajcov 8806092643789
  8806090984501
  8806090970528
  GLXYBUDSPROSL
  SM-R190NZSAEUE

Slúchadlá novej generácie
Vychutnajte si pohodlné počúvanie vysokej kvality s bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Pro od spoločnosti Samsung. Využite pokrokovú technológiu ANC, ktorá ponúka potláčanie okolitého hluku, ktoré viete sami jednoducho ovládať a prispôsobovať. Je na vás, či budete chcieť počuť aj okolitý zvuk alebo si radšej dopriať len sústredené počúvanie vami zvoleného obsahu.
Prispôsobte si množstvo okolitého hluku
Poznáte to — niekedy chcete úplný pokoj a niekedy je lepšie, keď pri počúvaní hudby vnímate aj trochu z vonkajšieho sveta. Technológia ANC, teda aktívneho potlačenia hluku, preto dokáže odfiltrovať až neuveriteľných 99 % okolitého šumu. Využíva na to špeciálne mikrofóny, ktoré hluk monitorujú. Jeho úroveň už budete mať pod kontrolou vy sami.
Štúdio vo vašich ušiach
Aj vo vašich dobre známych obľúbených skladbách započujete veci, ktoré ste si doteraz nevšimli. Galaxy Buds Pro sú vyladené audiom od špecialistov z firmy AKG. Preto ponúkajú úžasné frekvenčné vyváženie a dynamiku, s ktorými bude každý jeden tón lahôdkou pre vaše uši.
Šikovné prepínanie medzi zdrojmi
Galaxy Buds Pro od spoločnosti Samsung rozpoznávajú viacero zariadení, ku ktorým sú pripojené a dokážu medzi nimi inteligentne prepínať. Ak vám teda pri sledovaní filmu na tablete zazvoní telefón, Buds Pro okamžite prepnú zvuk na váš hovor. Po jeho skončení sa zvuk zase automaticky vráti na sledovaný film.
Ľahko ich nájdete
Už sa nemusíte báť, že tesne pred odchodom z domu nebudete vedieť nájsť svoje slúchadlá. Galaxy Buds Pro spolupracujú s aplikáciou SmartThings a ak sa vám stratia z dohľadu, môžete ich nechať vydať pípnutie, podľa ktorého ich za okamih lokalizujete. A ak už aj nie sú pripojené k telefónu, viete vystopovať posledné miesto, kde ste ich používali. 
Vydržia dlhé hodiny
Ďalšou z výhod Galaxy Buds Pro je ich úžasná výdrž. Pri vypnutej funkcii ANC vydržia až 28 hodín – z toho 8 hodín aktívneho počúvania. Pri zapnutej funkcii ANC je to celkom 18 hodín (5 hodín aktívneho počúvania). Videokonferencie, rozhovory s rodinou a priateľmi či len relax pri počúvaní obľúbenej hudby – to všetko si užijete bez akéhokoľvek vyrušenia.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SAMSUNG bluetooth slúchadlá Galaxy Buds Pro strieborná (160.99 €) na www.pilulka.sk
SAMSUNG Galaxy Buds Pro SM-R190 (179.00 €) na www.domoss.sk
SAMSUNG Galaxy Buds Pro strieborné SM-R190NZSAEUE (195.85 €) na www.tpd.sk
SAMSUNG Buds Pro (SM-R190NZWAEUD) (110.37 €) na www.rightdeal.sk
SAMSUNG GALAXY BUDS PRO SM-R190 WHITE (119.00 €) na www.andreashop.sk
85%

3 recenzie produktu

86% pomer ceny a kvality
80% kvalita návodu
100% dizajn,vzhľad
100% kvalita zvuku
70% komfort nosenia
100% prevedenie kabeláže
recenzia
Vladimír Mišanko 10.01.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Uvedený produkt ma zaujal svojím dizajnom, technickými vychytávkami. Slúchadlá Samsung Galaxy Buds Pro majú veľmi kvalitný, čistý priestorový zvuk. Slúchadlá som vyskúšal na mojom mobile SAMSUNG A 52s 5G s aplikáciou Galaxy Wearable. Vyskúšal som na týchto slúchadlách všetky tam uvedené funkcie (ekvalizér, aktívne potlačenie hluku, ambientné prostredie (okolité zvuky). Všetko fungovalo od začiatku tak, ako to uvádza výrobca. Potešila ma možnosť ovládania hlasitosti prehrávania priamo na slúchadlách, možnosť pozastavenia prehrávania, spustenia prehrávania, možnosť prehrávania predchádzajúcej/ nasledovnej zvukovej stopy, možnosť prijímania telefonických hovorov. Je zrejmé, že ide o špičkový výrobok, ktorý dsa výrobcovi podaril. Súchadlá mi sadli do uší hneď na prvý krát, bez potreby výmeny gumových nástavcov. nástavcov. Slúchadlá som vyskúšal v teréne, pri športe, pri jedení. Držali výborne v ušiach. Prekvapil ma vynikajúci priestorový zvuk od AKG, a to aj pri sledovaní streamovaných filmov v mobilnom telefóne a pri počúvaní streamovanej hudby. Výdrž slúchadiel na jedno nabitie bola primeraná režimu počúvania, ktorý som si zvolil. Možnosť bezdrôtového nabíjania slúchadiel som doposiaľ nevyskúšal, čo však nevylučujem do budúcnosti. Postačila mi nabíjačka výrobcu dodaná s mobilným telefónom. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita zvuku, komfort nosenia, prevedenie kabeláže
negativa
Doposiaľ som nenašiel nič také, čo by sa mi na výrobku nepáčilo.

Výrobok sa výrobcovi podaril. Som spokojný.

recenzia
Andrea 28.09.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pouzivam Samsung mobil aj hodiny. Chybali uz iba sluchatka, tie boli pri vybere novych prva volba. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita zvuku, komfort nosenia

Sluchatka su kvalitne, maju dostatok funkcii a su dizajnove. Drzia v uchu aj pocas cvicenie.

recenzia
asdfjklô 27.10.2022

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
Nekupovali sme, darček k nákupu.

Ťažko hodnotiť, keď sa zatiaľ nepoužil.

recenzia
Pepo 16.02.2022

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Cena Dobrý zvuk pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita zvuku
negativa
Výdrž batérie komfort nosenia