Snehová fréza HECHT Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom 9562 SE

HECHT Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom 9562 SE
Snehová fréza HECHT Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom 9562 SE
it

Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom HECHT 9562 SE HECHT 9562 SE je šikovná dvojstupňová fréza s pojazdom a mnohými praktickými funkciami. S motorom HECHT OHV s výkonom 6,5 HP má dostatok energie pre odstránenie snehu pri zábere 52 cm na šírku a 51 cm na výšku. Je tak vhodná pre odstránenie väčších plôch s ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

  • Šírka záberu 62 cm

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 9562 SE
    HECHT 9562 SE
Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom HECHT 9562 SE
HECHT 9562 SE je šikovná dvojstupňová fréza s pojazdom a mnohými praktickými funkciami. S motorom HECHT OHV s výkonom 6,5 HP má dostatok energie pre odstránenie snehu pri zábere 52 cm na šírku a 51 cm na výšku. Je tak vhodná pre odstránenie väčších plôch s akýmkoľvek snehom. Vybavená je samozrejme i vlastným pohonom kolies so 6 rýchlosťami vpred a 2 vzad. Jeho regulácia je možná pomocou páčky na bohato vybavenom ovládacom panely. Okrem toho má fréza vlastný elektrický štartér do siete (230 V / 50 Hz).
Robustný skelet je zhotovený z kvalitnej ocele a celková hmotnosť frézy je 82 kg. Vďaka veľkým 14 x 4" kolesám s hlbokým dezénom bude zaistená dobrá priestupnosť terénom v zime. Ako voliteľné príslušenstvo je potom možné ku kolesám zakúpiť i reťaze. Sneh, ktorý he naberaný do bunkra, putuje do komína s možnosťou otáčania v uhle 190° pomocou praktickej páčky na ľavom boku frézy. Nastavenie je tak možné vykonať pohodlne bez nutnosti skláňania sa. Odhadzovacia vzdialenosť je 8 - 10 m.
Praktickým bonusom je potom svetlo umiestnené vpredu na ovládacom panely. Táto fréza je ideálny pomocník pre každodenné použitie v zime pre odstránenie snehu z prístupových ciest a rôznych plôch.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HECHT (dvojstupňová motorová snehová fréza s pojazdom) (639.00 €) na www.remeslopp.sk
recenzia
duraj 28.01.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
jednoduchosť ovládania, dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality

som spokojny