ALBI Bang! Moderné hry

ALBI Bang! Moderné hry
6x
ALBI Bang! Moderné hry
 • ALBI Bang! Moderné hry
 • ALBI Bang! Moderné hry
 • ALBI Bang! Moderné hry
 • ALBI Bang! Moderné hry
 • ALBI Bang! Moderné hry

Väčšina z vás asi pozná spoločenskú hru Mafia. Bang! s ňou má dosť spoločného. Hráči si na začiatku vyberú pištolníka, ktorého postavu budú hrať a vylosujú si role. Môžete sa stať šerifom alebo jeho pomocníkom či naopak budete stáť na strane zla ako bandita, či dokonca odpadlík, ktorý bojuje vlastne proti všetkým. Na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

 • Odporúčaný vek 10 +

Ostatné

 • Kódy predajcov H95
  8590228020123
  99192 | H95
  99192
  130718003
Väčšina z vás asi pozná spoločenskú hru Mafia. Bang! s ňou má dosť spoločného. Hráči si na začiatku vyberú pištolníka, ktorého postavu budú hrať a vylosujú si role. Môžete sa stať šerifom alebo jeho pomocníkom či naopak budete stáť na strane zla ako bandita, či dokonca odpadlík, ktorý bojuje vlastne proti všetkým. Na rozdiel od Mafie, Bang! je kartová hra, určená pre 4-7 hráčov. Bang! je typická "párty hra", zábava je predovšetkým v prekvapivých zvratoch, výsledok nie je prvoradý. Ku hre patrí rozprávanie sa, či už blafovanie, ukecávanie súperov, komentáre výnimočne vydarených akcií spoluhráčov, či iné vážne i nevážne témy s hrou nesúvisiace. Samotná hra je svižná a tak sa málokedy končí po prvej partii... V porovnaní s inými hrami z tejto kategórie je Bang! živšia hra, aj pri siedmych hráčoch sa stále niečo deje. Prakticky neexistujú nudné pasáže hry. Skvele vymyslený herný princíp dáva príležitosť na prekvapivé zvraty. Talianske názvy kariet a pištolníci inšpirovaní známymi postavami divokého západu (mená vtipne skomolené) pekne dokresľujú atmosféru hry. Proste Bang! je dobrá hra. Priebeh hry Každý hráč má 3-4 životy podľa toho, ktorého pištolníka z bohatého výberu (napr. Calamity Jane, Jesse Jones, El Gringo, Black Jack) predstavuje, šerif má o život viac. Hráč, ktorý si vylosoval kartičku šerifa, sa verejne prihlási a celú hru začína. Role ostatných ostávajú utajené. V prvých kolách stále nie je príliš jasné, kto je kto. Akonáhle ale banditi (majú jediný cieľ - akokoľvek zlikvidovať šerifa) začnú paľbu, situácia sa vyjasní. Lenže ono to nie je tak jednoduché, páliť na šerifa či kohokoľvek iného môže iba ten, kto naňho dostrelí. No a na začiatku hry zo svojej malej pištolky trafíte tak akurát vedľa sediacich hráčov. Základné dve karty v hre sú Bang! a Mancato!. Bang! symbolizuje streľbu. V rámci jedného ťahu môže hráč zahrať iba jedinú kartu Bang!. Existujú však výnimky, ktoré sú v pravidlách popísané. Druhá (Mancato!) znamená, že strelec minul a je samozrejme nevyhnutnou reakciou napadnutého hráča. Ak už vám súperi ubrali nejaký ten život, s radosťou zahráte kartu Pivo, ktorá vám jeden život vráti (sic!). Ďalších kariet je v balíčku pomenej, ale sú veľmi vhodne vybrané a hru skvele dramatizujú. Nezriedka sa stáva, že pištolník v zdanlivo bezvýchodiskovej situácii vďaka šťastne dotiahnutým kartám nečakane obžije a naopak hráč, ktorý sa cíti takmer nesmrteľný, umrie behom jedného kola.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Bang! (13.94 €) na www.gorila.sk
Bang! (13.02 €) na www.megaknihy.sk
ALBI Bang! (11.90 €) na www.mall.sk
ALBI Bang! (8590228020123) (11.90 €) na www.alza.sk
ALBI Bang! (12.99 €) na www.ihrysko.sk
100%

6 recenzií produktu

90% pomer ceny a kvality
90% kvalita návodu
85% dizajn,vzhľad
recenzia
*Alka* 28.06.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zatiaľ je to OK dizajn,vzhľad, kvalita návodu, pomer ceny a kvality
negativa
nemám skúsenosti s negatívom

Vedela som o akú knižku ide a čo v nej bude. Som s ňou veľmi spokojná. Syn karty Bang už hral a chcel ju , takže je tiež spokojný.

recenzia
Tomáš 11.09.2011

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zábava, rôznorodosť hier - každá hra je iná
negativa
žiadne

Výborná zábava pri posedení s väčším počtom priateľov.

recenzia
Michaela 08.08.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Je to výborná hra, pri ktorej sa zabavia všetci. dizajn,vzhľad, kvalita návodu, pomer ceny a kvality

recenzia
Marcel 18.08.2011

Celkové hodnotenie: 100 %

negativa
Negativa niesu ziadne

Velmi skvela a zabavna hra.

recenzia
sumatej 31.12.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

Super hra

recenzia
Lubka 14.12.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, kvalita návodu, pomer ceny a kvality

recenzia
Pato Rázga 15.06.2011

AKO SA DAJU KUPOVAT VECI NEMATE TU NIECO TAKE AKO VLOZIT DO KOSIKA

recenzia
tomas 16.02.2011

najnizsia cena (Alza) je za doplnok ku hre Bang, nie za hru samotnu