DOLCE & GABBANA DOLCE 100 ml Woman (sprchový gél)

DOLCE & GABBANA DOLCE 100 ml Woman (sprchový gél)
3x
DOLCE & GABBANA DOLCE 100 ml Woman (sprchový gél)
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Dolce & Gabbana Dolce 2014, parfumovaný sprchový gél 100 ml Zavrite oči a nechajte sa zviesť do podmanivej Sicílie plnej zvodnosti, vášne a zmyselnosti. Záhrada plná bielych kvetov a očarujúci záhradník so šibalskými očami...Vaše oči sa stretnú a on Vám podá biely kvet, nespúšťajúc z Vás oči. Všetky pocity, ktoré ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 737052747316
Dolce & Gabbana Dolce 2014, parfumovaný sprchový gél 100 ml
Zavrite oči a nechajte sa zviesť do podmanivej Sicílie plnej zvodnosti, vášne a zmyselnosti. Záhrada plná bielych kvetov a očarujúci záhradník so šibalskými očami...Vaše oči sa stretnú a on Vám podá biely kvet, nespúšťajúc z Vás oči. Všetky pocity, ktoré pri tom prežívate, to silné iskrenie a jemné chvenie stelesňuje v sebe nádherná a zmyselná nová vôňa od Dolce & Gabbana - Dolce 2014. Vzácna, výnimočne príjemná kvetinová vôňa určená pre odhalenie ženskej zmyselnosti a krásy.
Dolce & Gabbana Dolce 2014 je originálna, nie v spôsobe akým vznikla, ale oslavou novej mladej lásky, ktorá vyžaruje nevinnosťou, jemnosťou a nežnosťou - tak ako všetky biele kvety, ktoré harmonizujú v zložení vône. Cítiť z nej mladistvú vitalitu. Vôňa je v dokonalej harmónii kvetín, ktoré sa jemne prelínajú a prepletajú. Prvé tóny nás ovanú v zmysle neroli a kvetov papáje, kvetinové srdce sa otvára bielymi kvetmi ako sú lekno, narcis, biely amarylis, ktorý bol po prvý raz použitý vo vôni. Zmyselné a hrejivé základné tóny sú podčiarknuté pižmom a drevom cashmeran.
Zloženie vône Dolce & Gabbana Dolce 2014:
Hlava: neroli, kvety papáje
Srdce: biely amarylis, narcis, biele lekno
Základ: pižmo, cashmeran
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DOLCE & GABBANA Dolce 2014, parfumovaný sprchový gél 100 ml, 100 ml (16.00 €) na bugy.sk