FROSCH EKO Senses Sprchový gél Kvet pomaranča 300 ml

FROSCH EKO Senses Sprchový gél Kvet pomaranča 300 ml
FROSCH EKO Senses Sprchový gél Kvet pomaranča 300 ml
it

Nabuďte sa ovocnou vôňou kvetov pomaranča. Sladkastá aróma pozdvihne vašu náladu a zloženie na prírodnej báze s panthenolom rozmaznáva vašu pokožku. Získajte krásne jemnú a hebkú pokožku vďaka starostlivosti počas každej sprchy. Rad sprchovacích gélov Frosch Senses má receptúru s neutrálnym pH 5,5. Zloženie je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 4001499946493
    1205308
Nabuďte sa ovocnou vôňou kvetov pomaranča. Sladkastá aróma pozdvihne vašu náladu a zloženie na prírodnej báze s panthenolom rozmaznáva vašu pokožku.
Získajte krásne jemnú a hebkú pokožku vďaka starostlivosti počas každej sprchy. Rad sprchovacích gélov Frosch Senses má receptúru s neutrálnym pH 5,5. Zloženie je obohatené o panthenol pre hydratáciu pokožky, zároveň neobsahuje škodlivé chemické látky ako parabény, ropné deriváty, farbivá, mikroplasty alebo EDTA. Dermatologické testy potvrdzujú výbornú znášanlivosť sprchového gélu aj na citlivej pokožke.
Výrobok je po použití úplne biologicky rozložiteľný. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklátu a po minutí ju prosíme opäť vhoďte do recyklovaného odpadu. Produkt je vegánsky a nebol testovaný na zvieratách.
Zloženie:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl, Glutamate, Sorbitan Sesquicaprylate, Panthenol, Sodium Chloride, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Propanediol, Parfum, Sodium Benzoate, Lactic Acid
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FROSCH EKO Senses Sprchový gel Květ pomeranče 300 ml (3.04 €) na www.gigalekaren.sk
FROSCH EKO Senses Sprchový gél Kvet pomaranča 300 ml (3.16 €) na www.pilulka.sk
FROSCH EKO SENSES SPRCHOVY GEL KVET POMARANCA (300 ML) 6768763 (3.09 €) na www.andreashop.sk
FROSCH Senses Sprchový gél - Pomarančový kvet 300 ml (2.79 €) na www.drogeriadomov.sk
FROSCH EKO SENSES SPRCHOVY GEL KVET POMARANCA (300 ML) 6768763 (3.09 €) na www.andreashop-sala.sk