MONT BLANC Legend Spirit 150 ml sprchový gel pro muže

MONT BLANC Legend Spirit 150 ml sprchový gel pro muže
MONT BLANC Legend Spirit 150 ml sprchový gel pro muže
it

Mont Blanc Legend Spirit, sprchový gél pánsky 150 ml Legenda pokračuje... Montblanc pokračuje v svojej inšpirácii novou, ešte mužnejšou vôňou s rovnakou dávkou elánu a príťažlivej úprimnosti. Znovuobjavuje osobnosť muža zachytenú v okamihu totálnej slobody a pokoja prostredníctvom vône Montblanc Legend Spirit. Vôňa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 3386460074865
Mont Blanc Legend Spirit, sprchový gél pánsky 150 ml
Legenda pokračuje... Montblanc pokračuje v svojej inšpirácii novou, ešte mužnejšou vôňou s rovnakou dávkou elánu a príťažlivej úprimnosti. Znovuobjavuje osobnosť muža zachytenú v okamihu totálnej slobody a pokoja prostredníctvom vône Montblanc Legend Spirit. Vôňa bola uvedená na trh vo februári 2016.
Inovačnú pyramídu tónov sviežej, drevitej a aromatickej vône tvoria výnimočné zložky. Iskrivé tóny ružového korenia, trpkého grapefruitu a transparentného bergamotu sa uvoľňujú od prvého okamihu. Aromatické srdce vyznieva divokým dojmom kombináciou intenzívnej levandule, hypnotizujúceho kardamómu a povzbudivého akvatického akordu. Biele dreviny - santal, céder a kašmír - zmyselne doplnené machom, ktorý je unikátnym podpisom vône Montblanc Legend, vytvárajú autentický príjemný základ zjemnený kokteilom z bieleho pižma. Vôňa zahreje pokožku, pulzuje pri kontakte s ovzduším a upútava silou nezameniteľnej kompozície. Trúfalý nekonvenčný dizajn... Tvar flakónu zostáva rovnaký, ale vyniká radikálne modernou estetikou žiarivého bieleho laku a kalenej ocele. Podpis Montblanc sa odhaľuje vo vrchnej časti flakónu, ako aj na uzávere. Tri kovové prstene, symbol písacích pomôcok Montblanc, sú umiestnené v spodnej časti balenia, kým emblém Montblanc sa vyníma na žiarivom bielom pozadí.
Zloženie vône Montblanc Legend Spirit:
Hlava: ružové korenie, trpký grapefruit, bergamot
Srdce: levandula,kardamóm, akvatický akord
Základ: santal,céder,kašmír, mach, biele pižmo
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONT BLANC Legend Spirit, sprchový gél pánsky 150 ml (15.00 €) na bugy.sk