FOLIATEC Farba na brzdy a motor - RS Modrá sada - 2162

93% 6 recenzií

Foliatec ponúka vysoko-odolné farieby na brzdové strmene (prasiatka) a bubnové brzdy , prípadne aj na iné motorové či podvozkové diely , ktoré si môžete týmito farbami nafarbiť. Tieto kvalitné farby dodávajú autu nielen športový a osobitý vzhľad, ale chránia ich proti korózii a iným nežiadúcim vplyvom. ... čítať viac


Radenie:
FOLIATEC Farba na brzdy a motor - RS Modrá sada - 2162 popis a parametre
Foliatec ponúka vysoko-odolné farieby na brzdové strmene (prasiatka) a bubnové brzdy , prípadne aj na iné motorové či podvozkové diely , ktoré si môžete týmito farbami nafarbiť.
Tieto kvalitné farby dodávajú autu nielen športový a osobitý vzhľad, ale chránia ich proti korózii a iným nežiadúcim vplyvom. Jedná sa o dvojzložkovú vysoko odolnú farbu , ktorá je v balení dodávaná spolu s čističom v spreji a dvojzložkovým lakom . Tento čistič sa používa pred nanášaním samotnej farby, pričom lak ju chráni pred znehodnotením.
Množstvo materiálu v balení je postačujúce na nalakovanie dvoch párov strmeňov , alebo na nalakovanie jedného páru strmeňov spolu s jedným párom bubnových bŕzd .
Obsah balenia: čistič v spreji 400 ml , farba s lakom 150 ml , tužidlo 50 ml

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FOLIATEC Farba na brzdy a motor - RS Modrá sada - 2162 (24.00 €)
http://www.foliatec.sk/produkt/farba-na-brzdovy-strmen-3-komponenty-modra

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

  • Typ povrchu Lesklé

Ostatné

  • Kódy predajcov 2162
Graf vývoja ceny FOLIATEC Farba na brzdy a motor - RS Modrá sada - 2162