Sušička potravín G21 Paradiso big

G21 Paradiso big
Sušička potravín G21 Paradiso big
it

"V danej cenovej relácii nemá konkurenciu!", "Najlepší pomer cena /výkon", "Tichý chod", "Sušička naozaj suší, a to v celkom krátkomčase." Užívateľské hodnotenie hovoria jasne. A ocenenie " Produktroka 2017 " je zaslúžené. Kvalita, výkon, spoľahlivosť Tri veci, ktoré sú pre nás pri výrobe samozrejmosťou, občas ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

  • Maximálny príkon 550 W

Vlastnosti

  • Počet roštov 6

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 6008118
    8595627407568
    P6008118
"V danej cenovej relácii nemá konkurenciu!", "Najlepší pomer cena /výkon", "Tichý chod", "Sušička naozaj suší, a to v celkom krátkomčase." Užívateľské hodnotenie hovoria jasne. A ocenenie "Produktroka 2017" je zaslúžené.
Kvalita, výkon, spoľahlivosť
Tri veci, ktoré sú pre nás pri výrobe samozrejmosťou, občas eštezákazníka milo prekvapia a v hodnotení je to poznať. G21 ParadisoBig je skutočne veľká nielen menom, ale aj schopnosťami a výkonom550 W je v tejto cenovej kategórii vysoko nad priemerom. Spracovanie apoužitie kvalitných a BPA FREE materiálov zase dodalo tejto sušičketoľko cenenú spoľahlivosť a pohodlie pri užívaní.

Suší rýchlo a rovnomerne
Osadenie ventilátora, výborne riešené sušiace pláty a naviacmožnosťich výškovo správneho nastavenia garantuje rovnomerné a rýchle sušenie.Materiál sušiacich plat vám zase dopraje jednoduché vybratie usušenéhoovocia i zeleniny. Suroviny k plátom nepriľnú, ľahko ich preto oddelíte.

Nastavenie teploty, časovač a automatické vypnutie

Teplotu sušenia môžete zvoliť v rozpätí od 40 do 70 °C. Odporúčanú dobusušenia nastavíte na časovači, ktorý vďaka funkcii "automatickéhovypnutia" sušičku po stanovenej dobe sám vypne. Nastavenie ajzostávajúci čas sušenia môžete sledovať na digitálnom displeji.Ovládanie je preto veľmi jednoduché a pohodlné. Sušičku G21 ParadisoBig skutočne strážiť nemusíte. Robí to, čo má. Suší.

Naozaj tichá práca
Na rozdiel od iných kuchynských pomocníkov má G21 ParadisoBigpochopenie a nechá vás po namáhavých dňoch vyspať. Vďaka použitémuvylepšeniu ventilátora technológiou Silent Thing je prevádzka sušičkytichá, takže vás nebude rušiť ani pri odpočinku, sledovaní napínavéhofilmu alebo spánku.

Vaši známi prestanú vtipkovať
“ Prečo sa vegetarián nikde dlho nezdrží? Pretože by muzvädla večera."Ste vegetariáni a neustále vtipkovanie a narážky priateľov vás užnebavia? Pozvite ich na návštevu a predveďte im svoju novú pomocníčku.Sušička potravín G21 Paradiso Big v nich vzbudí závisť a túžbu.
Aj po tých vašich večeriach, ktoré vďaka nej naozaj nikdy nezvädnú.

Produkt roka 2017
Najznámejší porovnávač produktov, spoločnosťHeureka, každoročneoceňuje najobľúbenejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov vČeskej republike. Sušička G21 Paradiso Big sa tak stala nielenkráľovnou medzi sušičkami potravín za rok 2016, ale naviac svojeprvenstvo obhájila aj v roku 2017. Existuje ešte silnejší argument prejej kúpu?

Špecifikácie:

Počet plát: 6
Plocha pre sušenie: 13 167 cm2
Rozmer pláta: 42 x 28,5 cm
Výška pláta: 2,5 cm
Výška medzi plátmi na malé suroviny: 2 cm
Výška medzi plátmi na veľké suroviny: 3 cm
Výkon: 550 W
Digitálne nastavenie teploty: 40 – 70 °C
Digitálny časovač
Automatické vypnutie
Ventilátor s technológiou Silent Thing (tiché a rovnomernésušenie)
Materiál: plast BPA FREE
Rozmery: 41 x 29 x 21,5 cm
Hmotnosť: 4 kg
Farba: čierna
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

G21 big (62.00 €) na www.hej.sk
G21 Sušička ovoce Paradiso big, black (63.90 €) na www.reut.sk
G21 Paradiso BIG (53.53 €) na www.epotreby.sk
G21 /6008118/ SUSICKA OVOCIA PARADISO BIG (61.89 €) na www.andreashop.sk
G21 /6008118/ SUSICKA OVOCIA PARADISO BIG (61.89 €) na www.andreashop-sala.sk