DELL Networking Tranceiver 10GbE SFP plus LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit

DELL Networking Tranceiver 10GbE SFP plus LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
DELL Networking Tranceiver 10GbE SFP plus LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

  • Výrobca DELL
  • switche dell
  • Part number 407-bbon
  • Ean 5397063838110
  • Uvedenie na trh 2020

Ostatné

  • Kódy predajcov 407-BBON

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DELL Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit (305.00 €) na www.mercateo.sk