DELL PowerEdge SFP plus 10GbE SR/SX Optical Transceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit

DELL PowerEdge SFP plus 10GbE SR/SX Optical Transceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit
DELL PowerEdge SFP plus 10GbE SR/SX Optical Transceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 407-BBOK

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DELL PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Transceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit (117.78 €) na www.mercateo.sk