MIKROTIK MaxLink 10G SFP plus optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible ML-S+85D-03

MIKROTIK MaxLink 10G SFP plus optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible ML-S+85D-03
MIKROTIK MaxLink 10G SFP plus optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible ML-S+85D-03
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov ML-S+85D-03

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MIKROTIK MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible (ML-... (16.94 €) na zdomu.sk