OEM MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible ML-S31D-3

OEM MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible ML-S31D-3
OEM MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible ML-S31D-3
it


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov ML-S31D-3

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

OEM MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible (ML-S31D... (12.61 €) na zdomu.sk