TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi

TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi
4x
TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi
  • TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi
  • TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi
  • TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi
  • TP-LINK T3700G-28TQ JetStream™ 28-port Pure-Gigabi

JetStream™ 28-Port Gigabit L3 Managed Switch, 24 Gigabit RJ45 Ports, 4 Combo Gigabit SFP Slots, 2 Integrated 10G SFP+ Slots, 2 Optional 10G SFP+ Slots, RJ45 Console Port TP-LINK T3700G-28TQ je L3 + switch určený na výstavbu vysoko dostupné, škálovateľné a robustný sieti. Prepínač je vybavený 24x Gigabit LAN porty, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov T3700G-28TQ
    51722705
    6935364021818
JetStream™ 28-Port Gigabit L3 Managed Switch, 24 Gigabit RJ45 Ports, 4 Combo Gigabit SFP Slots, 2 Integrated 10G SFP+ Slots, 2 Optional 10G SFP+ Slots, RJ45 Console Port
TP-LINK T3700G-28TQ je L3 + switch určený na výstavbu
vysoko dostupné, škálovateľné a robustný sieti.
Prepínač je vybavený 24x
Gigabit LAN porty, 4x combo Gigabit SFP a až 4x 10Gb SFP slotmi .
Switch podporuje veľmi bohaté nastavenia routovanie v 3síťové vrstve ako
napr .: RIP a OSPF a podporuje sťahovanie a redundanciu napájacej časti.
Parametre:
Štandardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE
802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Rozhranie:
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 combo gigabit SFP Slots Up to 4 10G SFP + Slots (2 fixed and 2
optional 10G SFP + Slots)
1 konzolní port
Sieťová médiá:
10BASE-T: UTP kategória 3, 4, 5 kábel (maximum 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategórie 5, 5e alebo vyšší kábel (maximum
100 m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Rozmery: 440 x 330 x 44 mm
Chladenie: 4x vetrák
Napájanie: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
Systémové požiadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ or
Windows 7/8, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux
Prevádzková teplota: 0 ° až 40 ° C
Skladovacia teplota:-40 ° až 70 ° C
Certifikácia: CE, FCC
Obsah balenia:
Switch
Napájací kábel
Inštalačný medium
Držiak pre 19"rozvádzač
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TP-LINK SWITCH T3700G-28TQ (1524.75 €) na www.eltrox.sk
TP-LINK T3700G-28TQ [28portový gigabitový řízený switch L3 JetStream] (1581.02 €) na www.exkalibr.sk
TP-LINK T3700G-28TQ T3700G-28TQ (1759.90 €) na www.tpd.sk
TP-LINK T3700G-28TQ L3 Managed Switch, 24x1G,4x combo,2+2 10G SFP+ T3700G-28TQ (1576.43 €) na www.compy.sk
TP-LINK JetStream T3700G-28TQ (1819.00 €) na www.alza.sk