Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie switche šedá ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Digitus, Ubiquiti, Zyxel, Dell, Netgear a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Filtre:
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
100 % 2 recenzie
šedá 10/100Mbps 2013

SWITCH TP-LINK TL-SG1008P 4 porty POE GIGABIT HLAVNÉ PARAMETRE 8 portov RJ45 10/100 / 1000Mb Prenos dát a napájanie pomocou jediného kábla Dodržiavanie PoE aparáty pôsobiace v IEEE 802.3af; ...

od 49.48
ponúka 21 obchodov Kde kúpiť
top 2
100 % 4 recenzie
šedá 10/100/1000Mbps 2011

SWITCH TP-LINK TL-SG1024DE HLAVNÉ PARAMETRE 24 RJ45 porty 10/100 / 1000MB / s Ponúka monitorovanie siete, prioritizáciu prevádzky a VLAN Inovatívna technológia ušetrí až 40% napájanie Nie je ...

od 83.93
ponúka 21 obchodov Kde kúpiť
top 3
100 % 3 recenzie
šedá 10/100/1000Mbps 2011

prepínač TP-LINK TL-SG1016D 16 portov HLAVNÉ PARAMETRE 16 portov 10/100 / 1000MB / s Inovatívna technológia šetrí až 40% napájanie * Režim pamäte MAC, auto-crossover MDI / MDI-X Pripojenie ...

od 61.56
ponúka 20 obchodov Kde kúpiť
top 4
-10%
šedá 10/100Mbps 2020

SPÍNAJ TP-LINK TL-SG121P PoE + Najdôležitejšie vlastnosti 9 portov RJ5 1/1 / 1Mb / s, 1 port Gigabit SFP 8 portov PoE +, napájanie a prenos údajov jedným káblom Spolupráca so zariadeniami ...

od 81.58
ponúka 19 obchodov Kde kúpiť
top 5
-8%
šedá 2019

Smart Switch – 10ks portový gigabitový switch s 2ks gigabitových SFP slotov, prenosová rýchlosť LAN portov: 1 Gbit, L2, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), Spravovateľnosť (smart ...

od 223.88
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 6
-22%
šedá 10/100/1000Mbps 2020

CBS110-8T-D-xx * 8 10/100/1000 ports Cenovo dostupné prepínače typu Plug-and-Play pre siete malých firiem. Hlavné prvky: * Dostupné rýchlosti 10/100/1 000 Mb / s pre aplikácie náročné na ...

od 41.44
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 7
-11%
šedá 10/100Mbps 2020

TP-LINK TL-SL1226P PoE + Najdôležitejšie vlastnosti 24 portov 10/100 Mbps PoE + RJ45, 2 Gigabitové RJ45 porty a 2 Gigabitové Combo SFP sloty. Vysoký kombinovaný výkon PoE - až 30 W pre každý port ...

od 215.49
ponúka 18 obchodov Kde kúpiť
top 8
-10%
šedá 10/100/1000Mbps 2016

Webový sprievodca pre jednoduchú správu a nastavenie Pre prepínače GS1200-5/GS1200-8 je k dispozícii webový sprievodca, ktorý vás rýchle a jednoducho prevedie nastavením, konfiguráciou a správou ...

od 74.26
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 9
-24%
šedá 10/100Mbps 2020

switch • 26 portov • veľkosť 13" • ochrana proti prepätiu 6 kV • podpora VLAN • prepínač na výber zo štyroch režimov • napájanie 110 až 240 V • priestupnosť 8,8 Gbps • napájanie portov pomocou ...

od 138.11
ponúka 12 obchodov Kde kúpiť
top 10
-10%
šedá 10/100/1000Mbps 2019

Smart Switch – 26ks portový gigabitový switch s 2ks gigabitových SFP slotov, prenosová rýchlosť LAN portov: 1 Gbit, L2, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), Spravovateľnosť (smart ...

od 400.60
ponúka 11 obchodov Kde kúpiť
top 11
-20%
šedá 10/100Mbps 2019

určení: stolní, počet portov LAN 10/100: 0, počet portov LAN 10/100/1000: 8 ks., počet portov 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 0, sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, Sloty SFP28 25G: 0, Sloty ...

od 70.58
ponúka 15 obchodov Kde kúpiť
top 12
šedá 10/100Mbps 2011

48portový rackový switch 10/100 Mbit/s TP-LINK TL-SF1048 19" Rackmount switch so 48 10/100 Base-TX Fast Ethernet portami. Všetky porty podporujú funkciu Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pre väčšie ...

od 110.01
ponúka 15 obchodov Kde kúpiť
top 13
šedá 2011

WDM SFP TP-Link TL-1550 SM321A kľúčové vlastnosti Obojsmerný SFP modul Podpora pre obojsmerný prenos WDM technológie Pracuje sa single-mode vláknami Spolupráca s modulom TL-SM321B Vlnová dĺžka ...

od 16.43
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 14
-7%
šedá 10/100/1000Mbps 2016

určení: stolní, počet portov LAN 10/100: 0, počet portov LAN 10/100/1000: 5 ks., počet portov 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 4 ks., sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, Sloty SFP28 25G: 0, Sloty ...

od 58.44
ponúka 14 obchodov Kde kúpiť
top 15
-8%
šedá 10/100Mbps 2017

SWITCH Tenda TEF1016D kľúčové vlastnosti 16 RJ45 10 / 100M; Podpora pre štandardné 13/19 racku; Podpora pre 6000 voltov bleskozvodu pre napájanie; Podporuje Plug and Play, nie je potreba ...

od 32.90
ponúka 15 obchodov Kde kúpiť
top 16
šedá 10/100/1000Mbps 2019

určení: stolní, počet portov LAN 10/100: 0, počet portov LAN 10/100/1000: 8 ks., počet portov 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 8 ks., sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, Sloty SFP28 25G: 0, Sloty ...

od 70.54
ponúka 15 obchodov Kde kúpiť
top 17
-8%
šedá 10/100/1000Mbps 2019

Smart Switch – 18ks portový gigabitový switch s 2ks gigabitových SFP slotov, prenosová rýchlosť LAN portov: 1 Gbit, L2, PoE (Power over Ethernet), QoS (Quality of Service), Spravovateľnosť (smart ...

od 328.18
ponúka 15 obchodov Kde kúpiť
top 18
šedá 10/100/1000Mbps 2017

SPÍNAČ TENDA TEG1005D Najdôležitejšie funkcie 5 portov RJ45 10/100/1000 Mb / s Automatické vyjednávanie rýchlosti pripojenia, automatická MDI / MDIX Oceľový stolový kryt je možné namontovať na ...

od 16.15
ponúka 16 obchodov Kde kúpiť