Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie switche d-link ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ D-link a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk - strana 6
Filtre:
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
od 1420.62
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
od 1612.58
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
10/100Mbps 2020

Počet portov LAN 10/100: 0, Počet portov LAN 10/100/1000: 16 ks., Počet portov 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 0, sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, konsolový port: 0, Podporované protokoly: ...

od 85.80
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
-11%
2011

* Až 200 Mb/s v režimu full-duplex * Max. vzdálenost až 2 km * Výměna za provozu (hot-swap) Mini-GBIC 100BaseFX multimode transceiver DEM-211 je vybaven 100Mb/s optickým FX (LC-Duplex) portem. ...

98.07
ponúka 1 obchod Do obchodu
2011

DLINK DMC-1001 D-Link redundantný elektrický zdroj pre DMC-1000 Chassis 24 mesiacov záruka

199.00
ponúka 1 obchod Do obchodu
10/100/1000Mbps 2012

216.03
ponúka 1 obchod Do obchodu
230.33
ponúka 1 obchod Do obchodu
10/100/1000Mbps 2016

Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximálny počet portov:5 Technické parametry Prevedenie Desktop

29.70
ponúka 1 obchod Do obchodu
2016

Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web; Maximálny počet portov:5; Vlastnosti switche :Funkcia POE na portoch

65.10
ponúka 1 obchod Do obchodu
10/100/1000Mbps 2012

2239.82
ponúka 1 obchod Do obchodu