Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie switche zyxel ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Zyxel a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk - strana 2
Filtre:
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
-7%
10/100/1000Mbps 2018

ZyXEL XGS1930-52 Inteligentní konfigurovatelný přepínač nabízí 48 x GbE RJ-45 a 4 x 10G SFP+ slot. Přepínací kapacita dosahuje až 176 Gbps a rychlost směrování až 130,9 Mpps . Buffer má ...

od 619.58
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2009

Optimalizované pre hladký prenos VoIP a dát Gigabitový ethernetový switch Gigabit Ethernet s 8 portmi ZyXEL GS-108B v3 spája sieťové zariadenia a domácu sieť s rýchlym gigabitovým prenosom. Novo ...

od 25.03
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
10/100Mbps 2011

Cenovo dostupný, energeticky efektívne, nekonfigurovateľný PoE switch v prevedení do 19 "racku od spoločnosti ZyXEL. Je vhodný pre využitie v menších podnikoch a pracovných skupinách. Poskytne ...

od 54.98
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2019

určení: stolní, počet portů LAN 10/100: 0, počet portů LAN 10/100/1000: 5 ks., počet portů 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 4 ks., sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, konsolový port: 0, ...

od 45.79
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
10/100Mbps 2018

ZyXEL GS192048v2; Prepínač, ktorý vďaka technológii Zyxel NebulaFlex umožňuje správu prostredníctvom cloudu. Zaisťuje kapacitu Gigabit Ethernet pre jednotlivé pracovné stanice, a teda dostatočnú ...

od 313.53
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
-11%
2019

Stvořen k zajištění dohledu Zyxel představuje novinku v podobě inteligentního řízeného přepínače GS1350 pro provoz bezpečnostních kamerových systémů. PoE přepínače standardně napájení a přenos ...

od 226.80
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
2009

ZyXEL SFP SX (multi-mode) Tranceiver (LC) Vlastnosti Citlivosť optického prijímača -17 dBm Vlnová dĺžka 850nm Konektor LC Prenosová vzdialenosť podľa špecifikácie optického káblu 62.5um ...

od 89.47
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
-38%
10/100Mbps 2016

Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8, 10; Vlastnosti switche :Funkcia POE na portoch

od 111.15
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2014

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:Web, SNMP/RMON; Maximálny počet portov:28; Vlastnosti switche :Funkcia POE na portoch, Rozšíriteľnosť Technické ...

od 635.39
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
2018

Smart Switch – 24ks portový gigabitový switch s 4ks gigabitových SFP slotov, prenosová rýchlosť LAN portov: 1 Gbit, QoS (Quality of Service), spravovateľnosť (smart switch, web manageable), VLAN ...

od 317.47
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
-12%
2020

!!! ŠROTOVNÉ - MOŽNOSŤ ZˇÍSKANIA ZĽAVY 25% !!! Podmienky akcie: Využite starý firewall ako protiúčet! Ako protiúčet môžete použiť akýkoľvek porovnateľný firewall či zariadenie VPN od spoločností ...

od 629.20
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
2011

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu. ...

od 123.64
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
10/100Mbps 2014

Vysokorýchlostný Switch ZyXEL GS1900-48 sa chváli modernými parametrami. K tým patrí napríklad ľahká tvorba oddelených VLAN, QoS alebo plná podpora IPv6. Malým organizáciám, ktoré si chcú svoju ...

od 217.88
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
od 769.75
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
-8%
10/100/1000Mbps 2014

určení: stolní, počet portů LAN 10/100: 0, počet portů LAN 10/100/1000: 24 ks., počet portů 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 0, sloty SFP 1000 Mb/s: 2 ks., sloty SFP+ 10G: 0, konsolový port: 0, ...

od 114.25
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
2017

Maximálne jednoduché nasadenie Switche Zyxel Nebula dokážu do nových zariadení v sieti automaticky stiahnuť aktuálnu konfiguráciu za účelom jej automatického nastavenia bez prítomnosti ...

od 270.48
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2016

PoE switch určený do náročných vonkajších podmienok. Široký rozsah prevádzkových teplôt od -40 ° C do + 70 ° C umožňuje nasadenie modelu RGS100-5P aj v extrémnom prostredí. Vďaka krytie IP30 a ...

od 380.62
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
2016

Zyxel XGS2210-52HP - Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ - Lze montovat do rozvaděče - PoE (375 W)

od 1346.53
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť