APPLE iPad 32 GB Wi-Fi stříbrný 2018

APPLE iPad 32 GB Wi-Fi stříbrný 2018
4x
APPLE iPad 32 GB Wi-Fi stříbrný 2018
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Počítač. Iný ako ostatné. Ako by vyzeral počítač, keby ho vynašli dnes? Bol by taký výkonný, že by zvládol každú úlohu. Taký mobilný, že by sa dal vziať všade. A taký intuitívny, že by sa dal ovládať akýmkoľvek spôsobom – dotykmi, klávesnicou a pokojne aj ceruzkou. Inými slovami, nešlo by o klasický počítač. Ale o ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Procesor

 • Počet jadier procesoru 4
 • Pracovná frekvencia procesora 2.34 GHz

Pamäte

 • Operačná pamäť 2 GB
 • Užívateľská pamäť 32 GB

Display

 • Uhlopriečka 9.7 "
 • Rozlíšenie displeja v pixeloch 2048x1536

Rozhrania

Dizajn

Fotoaparát

 • Rozlíšenie snímača 8 Mpx

Dáta

 • nie
  3G
 • nie
  4G/LTE

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 10 hod.
 • Kapacita batérie 8827 mAh
 • Typ batérie Li-Ion

Ostatné

 • Hmotnosť 469 g
 • Kódy predajcov MR7G2FD/A
  190198649164

Počítač. Iný ako ostatné.

Ako by vyzeral počítač, keby ho vynašli dnes? Bol by taký výkonný, že by zvládol každú úlohu. Taký mobilný, že by sa dal vziať všade. A taký intuitívny, že by sa dal ovládať akýmkoľvek spôsobom – dotykmi, klávesnicou a pokojne aj ceruzkou. Inými slovami, nešlo by o klasický počítač. Ale o nový iPad.

Výkon na všetko,
čo robíš. A na to, čo ešte len objavíš.

Čip A10 Fusion. Skonštruovaný pre výkon.

64-bitová architektúra. Štyri jadrá. Viac ako 3,3 miliardy tranzistorov. Povedané ľudskou rečou: iPad je neuveriteľne rýchly. A to sa naozaj hodí pri strihaní 4K videa, graficky náročných hrách alebo najnovších aplikáciách pre rozšírenú realitu.

Multitaskuje hladko. Ako ty.

iPad má výkon na to, aby na ňom bežalo viacero aplikácií naraz. Môžeš písať svoj biznis plán, zároveň preň hľadať informácie na webe a popritom to všetko prebrať cez FaceTime s kolegom. Je to jednoduchšie, ako sa zdá.

Ponor sa do najpútavejšej rozšírenej reality.

Rozšírená realita (AR) je nová technológia, ktorá zasadzuje virtuálne objekty do reálneho sveta. Všetko na iPade – od displeja cez výkon až po senzory pohybu – prispieva k tomu, aby na ňom boli AR aplikácie ešte pútavejšie ako predtým.

Aplikácie rozšírenej reality od základov menia tvoje možnosti. V škole sa môžeš učiť nové veci. S priateľmi zase zdieľať neuveriteľné zážitky. Môžeš riešiť bežné problémy. Alebo sa ponoriť do zábavy a hrania hier. S iPadom a rozšírenou realitou máš nekonečné možnosti.

Tvoj zápisník, foťák a všetko medzitým. iPad je naozaj všestranný.

Apple Pencil.
Daj svojim nápadom reálne obrysy.

iPad bol vždy praktický na zapisovanie všetkého, čo ti napadne. A teraz si to všetko zaznačíš ešte prirodzenejšie. Sprav si poznámku, maľuj vodovkami alebo podpíš dokumenty. To všetko so skvelou odozvou a presnosťou na pixle. Apple Pencil používaš rovnako ako ceruzku. Akurát, že s touto dokážeš oveľa viac.

Dva fotoaparáty nielen na
výborné fotky.

Predným a zadným fotoaparátom urobíš nielen nádherné fotky a filmové videá. Skenuješ nimi aj dokumenty, voláš cez FaceTime alebo dokonca navrhneš interiér v rozšírenej realite.

Pripoj
akúkoľvek klávesnicu Bluetooth a píš.

Potrebuješ si sadnúť nad seminárku, e-mail alebo scenár? iPad má intuitívnu klávesnicu na obrazovke. Je tiež kompatibilný s najrôznejšími druhmi klávesníc Bluetooth.

Nabitý výkonnými vstavanými aplikáciami.

Nahraj skladbu v GarageBande, priprav si presvedčivú prezentáciu v Keynote alebo natoč a zostrihaj krátky film v iMovie. Na iPade nájdeš kolekciu aplikácií Apple, s ktorými môžeš začať tvoriť hneď, ako ho vybalíš z krabice.

Viac ako milión aplikácií pre iPad. Nekonečno možnosti pre teba.

Každá z 1,3 milióna aplikácií pre iPad bola navrhnutá špeciálne pre jeho veľký displej. Nájdeš aplikácie na čo len chceš – fotografovanie, kreslenie aj prácu. Stačí otvoriť App Store. Naši redaktori v ňom vždy starostlivo vyberajú tie najnovšie, ktoré určite stoja za to.

Vezmi ho všade, kam sa vyberie tvoja fantázia.

Tenký, ľahký, odolný.
V troch neodolateľných farbách.

iPad neváži ani pol kila a je tenký len 7,5 mm, takže si ho môžeš zobrať naozaj všade. Má odolnú konštrukciu, ktorá vydrží všeličo. A je taký ľahký, aký je pekný. Vyber si spomedzi troch farieb: striebornej, kozmickej sivej a po novom už aj v zlatej.

Wi‑Fi a mobilné siete.
Pripojíš sa všade.

iPad podporuje pripojenia Wi‑Fi s rýchlosťou až do 866 Mb/s a mobilné pripojenia s rýchlosťou až do 300 Mb/s. S Apple SIM sa dokáže pripojiť k mobilným dátovým sieťam vo viac ako 180 krajinách a oblastiach.2 Takto si môžeš pozrieť svoj obľúbený seriál cestou do práce, vybaviť e-maily na káve alebo vypostovať fotky priamo spod slnečníka pri mori.

Až 10 hodín
na jedno nabitie.

Batéria iPadu vydrží celý deň. Čiže máš viac času na surfovanie, písanie, kreslenie, prácu, nákupy a čokoľvek, čo si práve zmyslíš.

Všetko máš v bezpečí, usporiadané a stále s tebou.

Na iCloude máš fotky, súbory a poznámky v bezpečí a pohodlne dostupné zo všetkých svojich zariadení. A v aplikácii Súbory sú pokope všetky tvoje súbory, vrátane tých na cloudových službách ako Google Drive, OneDrive a Box.

Neuveriteľná technológia, ktorá sa neuveriteľne ľahko používa.

Prejdi, ťukni, zväčši. Je to hračka.

iPad je navrhnutý tak, aby sa dal používať ihneď a úplne prirodzene. Aj keby si ho nikdy v živote nemal v ruke. Na nádhernom 9,7-palcovom displeji Retina si šikovne prezeráš fotky, upravuješ dokumenty a organizuješ súbory jednoduchými gestami Multi-Touch.

Dock. Skratka k tvojim obľúbeným aplikáciám.

Do Docku sa dostaneš vždy jednoducho, jedným potiahnutím prsta. Teraz, keď nemusíš klikať späť na Plochu, je prepínanie medzi aplikáciami naozaj rýchle. Pridaj svoje obľúbené aplikácie do Docku a okamžite ich z neho otváraj, keď potrebuješ pracovať s viacerými naraz.

Pretiahni odtiaľto. Pusti tam.

Preťahovanie navrhnuté špeciálne pre Multi-Touch uľahčuje dotykom presúvať text, obrázky a súbory medzi aplikáciami. Vylepši svoj dokument fotkou. Alebo jednoducho pridaj prílohu do e-mailu. A ak potrebuješ presunúť niekoľko prvkov naraz, stačí len párkrát ťuknúť prstom.

Displej Retina.
Krásne funkčný.

S 9,7-palcovým displejom Retina je príťažlivé všetko, čo na ňom robíš. Či už píšeš svoj biznis plán alebo maľuješ majstrovské dielo, veľkorysý displej je krásne ostrý a živý. Skrátka, radosť sa ho dotýkať. A o to presne ide.


Bezpečne odomykaj s Touch ID.

S Touch ID je odomykanie iPadu jednoduché a bezpečné. Stačí priložiť prst na senzor Touch ID.

Navrhnutý naozaj pre každého.

Najvýkonnejšia technológia je technológia, ktorú môže používať každý. A preto sa iPad poskytuje s viacerými funkciami na podporu pre používanie osobami s poruchami zraku, sluchu, pohybových schopností, učenia a gramotnosti. Prispôsob si farby displeja na zlepšenie viditeľnosti alebo si nechaj obsah na obrazovke nahlas predčítavať.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

iPad Wi-Fi 32 GB - Silver MR7G2FD/A (369.11 €) na www.itsk.sk
Apple iPad 32 GB WiFi Silver (2018) (361.79 €) na www.mercateo.sk
recenzia
Ďuso 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Som veľmi spokojný.

Výrobky od firmy Apple budem nakupovať aj v budúcnosti.

recenzia
Jombo 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalita cena. iPad je iPad.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)