Televízor JVC LT-55VU10J


Podľahnite ostrému obrazu Nový model televízora JVC sa môže chváliť ostrosťou obrazu, ktorá si nezadá s ostrosťou samurajského meča. Zobrazovacia technológia LCD panelu ponúka ohromujúcu frekvenciu 2000 HZ Picture Performance Index. Vďaka nej si vychutnáte čistotu, ostrosť a plynulosť obrazu pri akčných a ... čítať viac


Radenie:
JVC LT-55VU10J popis a parametre
Podľahnite ostrému obrazu
Nový model televízora JVC sa môže chváliť ostrosťou obrazu, ktorá si nezadá s ostrosťou samurajského meča. Zobrazovacia technológia LCD panelu ponúka ohromujúcu frekvenciu 2000 HZ Picture Performance Index. Vďaka nej si vychutnáte čistotu, ostrosť a plynulosť obrazu pri akčných a rýchlych scénach.
UHD TV - špička medzi kvalitou zobrazenia
Ultra High Definiton čiže ultra vysoké rozlíšenie je nástupcom dnes už veľmi rozšíreného FullHD zobrazenia. Toto označenie sa používa pre prístroje, ktorých displeje majú pomer strán aspoň 16: 9 a aspoň jeden ich vstup vie prijímať signál v rozlíšení aspoň 3840x2160 bodov . Vďaka týmto vlastnostiam budete môcť skúsiť maximálne realistický obraz, ktorý sa vyznačuje nevídanou ostrosťou a pestrosťou zobrazených farieb.
Pre ešte realistickejšie obraz, s dôrazom na vierohodné zobrazenie miest s rozdielnym kontrastom, disponuje televízor funkciou HDR zobrazenie. Navyše sa môže pýšiť hardvérovou úpravou WCG, pre ešte lepšie zobrazenie červenej a zelenej farby v obraze.
Nielen skvelý obraz, ale aj zvuk
K dokonalému pôžitku zo sledovania filmu patrí nielen ostrý a do najmenšieho detailu vierohodný obraz, ale tiež kvalitná zvuková kulisa. Preto je televízor JVC LT55VU10J osadený dvoma 10W reproduktormi a tzv. Speaker boxom. Ten v kombinácii s technológiou Dolby Digital Plus ponúka čistý zvuk vo výškach a zároveň silné a prekreslené basy.
Štandardom dnešnej doby sa stala tiež možnosť bezdrôtového pripojenia prenosných zariadení. Televízor JVC LT55VU10J ponúkne technológiu Bluetooth, ktorá v tomto prípade funguje ako prijímač, tak aj vysielač. Možno teda s televízorom bezdrôtovo spojiť slúchadlá alebo reproduktory, ktoré technológiou Bluetooth disponujú. Zároveň však s televízorom ľahko prepojíte Váš mobilný telefón a jeho obsah tak možno prehrávať na veľkej obrazovke televízora.
Maximálna kompatibilita pre príjem televízneho signálu
Televízor JVC LT55VU10J je vybavený všetkými dnes používanými tunermi pre príjem televízneho signálu. Nemôže sa vám tak stať, že budete nútení v blízkej dobe meniť televízor alebo dokupovať tuner kvôli prechodu na nové technológie televízneho vysielania. Štandardom televízorov JVC je tuner DVB-T pre príjem pozemného digitálneho vysielania, káblový DVB-C tuner a DVB-S2/S tuner pre príjem satelitného vysielania.
Nechýba však ani tiež DVB-T2 tuner s kodekom HEVC H.265 . Vďaka nemu budete plne pripravení na chystaný prechod na nový štandard pozemného digitálneho vysielania.
Japonská precíznosť a elegantný dizajn
Televízory JVC sa pýšia nielen kvalitnými zobrazovacími vlastnosťami, ale aj veľmi elegantným dizajnom, vďaka ktorému budú ozdobou každej obývacej izby. Moderné slim prevedenie tejto veľkej obrazovky a robustný stredový podstavec zaujme už na prvý pohľad. Zároveň však opticky neruší pri sledovaní televíznej obrazovky.
Múdra televízia = nespočet možností využitia
SMART televízory JVC otvárajú novú dimenziu ich používaniu. Vďaka vstavanému Wi-Fi prijímaču ľahko zapojíte svoj televízor do domácej siete a razom môžete nahliadnuť doslova do celého sveta. Internetový prehliadač rýchlo a prehľadne zobrazí na televíznej obrazovke webové stránky alebo obľúbené webové aplikácie ako je YouTube, Facebook alebo Twitter.
Funkcia AVS čiže Audio Video Share zase umožňuje jednoducho prepojiť televízor v domácej sieti s ďalšími prístrojmi podporujúce túto funkciu, napr. mobilný telefón alebo tablet. Ľahko si tak na veľkej obrazovke prehráte videá alebo zobrazíte fotografie nasnímané pomocou prenosného zariadenia. Rovnako pohodlne môžete zrkadliť obrazovku prenosného zariadenia na televízore vďaka funkcii ScreenShare .
HbbTV , čiže hybridné televízne vysielanie. To je ďalšia, veľmi cenená funkcia, múdrej televízie JVC. Prepája v sebe digitálne televízne vysielanie s širokopásmovým internetom. Ponúka tak napr. prístup do kompletného archívu Českej televízie v jej iVysílání. Ten dnes predstavuje už bezmála 10 rokov nepretržitého videa. Detskí diváci ocenia túto funkciu predovšetkým pre púšťanie relácií z archívu detskej stanice ČT: Déčko. Táto technológia ponúka prístup do archívu ČT úplne zadarmo bez nutnosti akejkoľvek registrácie.
V súčasnosti využívajú funkciu HbbTV aj ďalšie komerčné stanice. Televízory JVC sú s týmto formátom plne kompatibilné a využívať ich môžete bez nutnosti akejkoľvek inštalácie alebo poplatku.
Nadštandardná podpora pre všetkých majiteľov televízora JVC
JVC má pre svojich zákazníkov pripravený prémiový balíček nadštandardných služieb. Ten pod názvom JVC PREMIUM SERVICE PACK ponúkne hneď niekoľko výhod, ktoré ocení každý majiteľ televízora JVC.
Na všetky svoje televízory poskytuje značka JVC predĺženú záruku v dĺžke 42 mesiacov. Stačí sa, po zakúpení, zaregistrovať na webových stránkach www.jvc-tv.cz.
V prípade nutnosti zásahu servisného technika, poskytuje značka JVC rýchle vyriešenie opravy v priebehu niekoľkých pracovných dní.
Pre všetkých zákazníkov je tiež zriadená telefonická infolinka . Tá funguje nielen pre nahlásenie prípadnej závady, ale tiež vám tu ochotne poradia so zapojením a inštaláciou nového televízora alebo zodpovedia akýkoľvek technický dotaz k televízorom JVC.
Viac informácií o prémiovom balíku JVC PREMIUM SERVICE PACK nájdete na webových stránkach www.jvc-tv.cz .

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

JVC LT-55VU10J (776.90 €)
https://www.hej.sk/televizor-jvc-lt-55vu10j-cierna/

Všeobecné parametre

Funkcie

  • Hotelový mód
  • Smart TV
  • HbbTV
  • Prevod z 2D do 3D nie
  • Vstavaný DVD prehrávač nie

Veľkosť

  • Výška 77.5 cm
  • Hĺbka 24.5 cm
  • Šírka 124 cm

Vlastnosti

  • Zakrivený nie

Display

Rozhrania

Ostatné

  • Kódy predajcov 4975769454011
Graf vývoja ceny JVC LT-55VU10J
Recenzie JVC LT-55VU10J
Pridať recenziu
K tomuto produktu zatiaľ neexistuje hodnotenie