Televízor SAMSUNG UE40F8000

98% 12 recenzií

3D LED Smart televízor Zažite televízor ako nikdy predtým - Televízor Samsung LED TV radu 8 je doposiaľ najpokročilejším televízorom. Vďaka skvelým funkciám, ako je napríklad technológia Smart Interaction, získate istotu, že sa nebudete ani chvíľu nudiť. Televízor Samsung Smart TV vám ponúkne futuristické zážitky z ... čítať viac


Produkt momentálne neponúka žiadny obchod

SAMSUNG UE40F8000 popis a parametre
3D LED Smart televízor
Zažite televízor ako nikdy predtým - Televízor Samsung LED TV radu 8 je doposiaľ najpokročilejším televízorom. Vďaka skvelým funkciám, ako je napríklad technológia Smart Interaction, získate istotu, že sa nebudete ani chvíľu nudiť. Televízor Samsung Smart TV vám ponúkne futuristické zážitky z pohodlnej zábavy. A aby ste si ich mohli ešte viac vychutnávať, budete mať k dispozícii špičkovú kvalitu obrazu s ohromujúcim displejom a farbami, takže váš celkový zážitok bude naozaj stáť za to.
Najpokročilejší spôsob ovládania televízora Smart TV - Vďaka revolučnému systému rozpoznávania hlasových príkazov a možnosti ovládania pomocou intuitívnych pohybov vám televízor Samsung Smart TV ponúkne futuristické zážitky z pohodlnej zábavy. Keď si chcete oddýchnuť a nemôžete nájsť diaľkový ovládač, stačí povedať .Hi TV. (Ahoj, televízor) alebo zamávať rukou a televízor F8000 vám umožní vykonávať rôzne príkazy, napríklad prepnúť kanál alebo zvýšiť či znížiť hlasitosť.
Samsung Smart TV je evolučný televízor - V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je ťažké udržiavať naše technológie aktuálne. Technológia Smart Evolution vás zbaví týchto starostí a pomôže vám udržiavať váš televízor Smart TV aktuálny. Čipová súprava s jednoduchou inštaláciou aktualizuje hlavné súčasti televízora, čím vám zabezpečí špičkové zážitky zo zábavy každý rok bez toho, aby ste si museli kupovať nový televízor.
Revolučné zážitky zo športu bez toho, aby ste museli vstávať z pohovky - Už ste si niekedy priali, aby ste si mohli znova prehrať gól, ktorý ste práve premeškali? Alebo sa podeliť o svoju radosť s priateľom alebo členom rodiny? Futbalový režim vám to umožňuje pomocou jednoduchej skratky. Prepojí vás s vašimi priateľmi prostredníctvom funkcie Social TV alebo vráti späť záznam, keď vám ujde strela. Zlepší dokonca kvalitu obrazu a zvuku, aby ste mohli naplno ponoriť do skutočne hlbokých zážitkov zo zábavy.
Brána k revolučným zážitkom zo zábavy - Buďte priamo tam, kde sa deje niečo zaujímavé. Služba Smart Hub od spoločnosti Samsung vytvára to najlepšie prostredie pre špičkovú zábavu. Vďaka okamžitému prístupu k aplikáciám, videám a hudbe sa nikdy nebudete cítiť sami. Vychutnávajte si skvelé aplikácie na svojom televízore Samsung Smart TV. Zostávajte uprostred svojho sociálneho kruhu pomocou sociálnej stránky služby Smart Hub a sledujte obľúbené videoklipy svojich priateľov prostredníctvom služieb Facebook a Twitter. Môžete dokonca získať prístup k fotografiám, videám a klipom na všetkých kompatibilných zariadeniach, ako je napríklad počítač alebo fotoaparát.
Aplikácie - Vychutnávajte si prístup ku všetkým aplikáciám, na ktoré ste zvyknutí v televízoroch Samsung Smart TV, a sťahujte ich prostredníctvom služby Samsung Apps. Všetky svoje obľúbené aplikácie si budete môcť uložiť na stránke Aplikácie.
Špičkové vyhotovenie skĺbené s elegantným minimalizmom - Bezchybný dizajn televízora F8000 sa vyznačuje nádychom sofistikovanosti a luxusu, ktorý obohatí každú domácnosť. Čisté kovové vyhotovenie a hlboký oblúkový stojan robia z televízora jedinečné majstrovské dielo, z ktorého vyžaruje pocit nenúteného minimalizmu a elegancie. Výsledkom dôkladnej pozornosti venovanej detailom je umelecké dielo, ktoré sa stane naozaj luxusným doplnkom každej domácnosti.
Objavte svoje výnimočné okamihy s najvyššou kvalitou obrazu - Vychutnávajte si novú úroveň kvality obrazu s novým televízorom Samsung Smart TV. Funkcia inteligentného sledovania od spoločnosti Samsung zabezpečuje dokonalý obraz tým, že automaticky optimalizuje zobrazenie na základe typu či zdroja obsahu. Ešte dokonalejšie zážitky zo sledovania vám poskytnú rôzne ďalšie funkcie, ako napríklad Micro Dimming Ultimate a Clear Motion Rate, ktoré sú navrhnuté tak, aby zachovávali brilantné zobrazenie. Získajte čistý obraz s funkciou Wide Colour Enhancer Plus a rozlíšením Full HD 1 080p a vychutnávajte si webové videá vo vysokej kvalite

Všeobecné parametre

Funkcie

 • Smart TV
 • HbbTV
 • 3D TV
 • DVB-T2 tuner
 • DVB-T tuner
 • DVB-C tuner
 • DVB-S2 tuner
 • PiP
 • Webový prehliadač
 • Skype
 • Timeshift
 • Elektronický sprievodca programom
 • Teletext
 • Lokálne riadenie jasu

Display

Rozhrania

Graf vývoja ceny SAMSUNG UE40F8000