Televízor SAMSUNG UE46F6740

95% 4 recenzie

3D LED Smart televízor Zážitky zo zábavy na mieru pre vás - vybrať si ten správny kanál alebo nájsť ten správny film by nemalo byť ťažké - malo by to byť ľahké. Služba On TV vám na základe znalostí vašich preferencií týkajúcich sa zábavy a vašich zvykov pri sledovaní televízie inteligentne odporučí obsah, ktorý si ... čítať viac


Produkt momentálne neponúka žiadny obchod

SAMSUNG UE46F6740 popis a parametre

3D LED Smart televízor
Zážitky zo zábavy na mieru pre vás - vybrať si ten správny kanál alebo nájsť ten správny film by nemalo byť ťažké - malo by to byť ľahké. Služba On TV vám na základe znalostí vašich preferencií týkajúcich sa zábavy a vašich zvykov pri sledovaní televízie inteligentne odporučí obsah, ktorý si budete môcť vychutnávať. Nestrácajte už čas prehľadávaním rovnakého televízneho programu alebo filmov stále dokola a sledujte relácie, ktoré sa vám najviac páčia. Čím viac obsahu budete sledovať, tým lepšie vás bude televízor Smart TV poznať a vždy vám ponúkne niečo zábavné na sledovanie.
Brána k revolučným zážitkom zo zábavy - buďte priamo tam, kde sa deje niečo zaujímavé. Služba Smart Hub od spoločnosti Samsung vytvára to najlepšie prostredie pre špičkovú zábavu. Vďaka okamžitému prístupu k aplikáciám, videám a hudbe sa nikdy nebudete cítiť sami. Vychutnávajte si skvelé aplikácie na svojom televízore Samsung Smart TV. Zostávajte uprostred svojho sociálneho kruhu pomocou sociálnej stránky služby Smart Hub a sledujte obľúbené videoklipy svojich priateľov prostredníctvom služieb Facebook a Twitter. Môžete dokonca získať prístup k fotografiám, videám a klipom na všetkých kompatibilných zariadeniach, ako je napríklad počítač alebo fotoaparát.
Inteligentný televízor, ktorý vám rozumie - venujte viac času sledovaniu programov, ktoré máte radi, namiesto prehľadávania tisícov kanálov. Vďaka funkcii hlasovej interakcie môžete použitím definovaných príkazov požiadať televízor Smart TV, aby vám odporučil televízne relácie a filmy podľa vašich zvykov pri sledovaní. Služba On TV postupom času spresní svoje vyhľadávanie na základe toho, čo radi sledujete, a nie toho, čo je obľúbené. Budete tak mať istotu, že každé odporúčanie je originálne a zábavné a že sa nikdy nebudú opakovať rovnaké výsledky. Je to také intuitívne a jednoduché.
Brána k revolučným zážitkom zo zábavy - s úplne novou službou Smart Hub od spoločnosti Samsung vám neujde žiadne vzrušenie. Teraz získate okamžitý prístup k živým televíznym reláciám odporúčaným na základe vášho vkusu a zvykov pri sledovaní televízie, ako aj jednoduchý prístup ku všetkým vašim obľúbeným aplikáciám, fotografiám, videám a hudbe. A čo je ešte lepšie, všetok tento obsah môžete zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku či Twitteri, a dokonca môžete videotelefonovať pomocou aplikácie Skype. Služba AllShare od spoločnosti Samsung pre vás vytvorí bezdrôtovú domácu sieť, v ktorej si budete môcť vychutnávať obsah zo všetkých kompatibilných zariadení. Viac funkcií, dvakrát toľko zábavy.
Brána k revolučným zážitkom zo zábavy - spoločnosť Samsung pomocou služby Smart Hub mení pravidlá sledovania televízie. Prostredníctvom piatich pokročilých a jednoducho použiteľných panelov a intuitívneho pohybového ovládania používateľského rozhrania služby Smart Hub môžete v tejto službe jednoducho a rýchlo vyhľadávať obsah a získať k nemu prístup. Vďaka okamžitému prístupu k odporúčanému živému televíznemu vysielaniu môžete sledovať a vychutnávať si všetky relácie bez toho, aby ste museli prepínať medzi kanálmi. Vychutnávajte si širokú ponuku filmov a televíznych relácií prostredníctvom videí na požiadanie, získajte prístup k aplikáciám dostupným na televízore Samsung Smart TV a zdieľajte obsah z Facebooku a Twitteru s priateľmi. Užívajte si a prehrávajte fotografie, videá a hudbu na všetkých kompatibilných zariadeniach.
Objavte svoje výnimočné okamihy s najvyššou kvalitou obrazu - vychutnávajte si novú úroveň kvality obrazu s novým televízorom Samsung Smart TV. Technológia Clear Motion Rate od spoločnosti Samsung vytvára ostrý pohybujúci sa obraz vďaka kombinácii troch faktorov: čipovej súpravy, panela televízora a podsvietenia. Tento nový štandard ovládania pohybu vytvára ten najostrejší pohybujúci sa obraz prostredníctvom technológie podsvietenia zabudovanej v paneli televízora. Rôzne funkcie, ako je napríklad funkcia Wide Colour Enhancer Plus a rozlíšenie Full HD, ďalej zvyšujú kvalitu obrazu a odhaľujú skryté detaily, čím vám prinášajú ešte hlbšie zážitky zo sledovania.
Dvojjadrový procesor umožňuje rýchle spracovanie viacerých úloh súčasne - rýchlejší dvojjadrový procesor vám umožňuje vykonávať viacero úloh súčasne, napríklad používať jednu aplikáciu a zároveň sťahovať inú. Pomocou funkcie histórie naposledy použitých položiek umožňuje tiež rýchlejšie prehľadávanie webu počas prehrávania aplikácií alebo televíznych programov, ktoré ste naposledy otvorili.
Sledujte športové programy v tej najlepšej možnej podobe - s televízorom Samsung môžete sledovať športové programy nielen v čase, ktorý vám najviac vyhovuje, ale aj v tej najlepšej možnej podobe. Športový režim vám umožňuje využívať fantastické funkcie, ktoré možno naraz aktivovať pomocou skratky. Vychutnávajte si vylepšený obraz a zvuk, znova si prehrajte časť zápasu, keď zmeškáte peknú prihrávku, a zdieľajte nadšenie zo športu so svojimi priateľmi a rodinou pomocou funkcie Social TV.
Skutočné 3D zážitky v úplne novom svetle - LED televízory Samsung vytvárajú v oblasti domácej zábavy úplne nový a pohlcujúci zážitok zo sledovania. Vďaka najnovšej technológii 3D obrazu sa pri sledovaní televízie úplne ponoríte do nového sveta.
Objavte novú realitu v rozlíšení Full HD - teraz si môžete vychutnávať vyššiu úroveň realistickej domácej zábavy než kedykoľvek predtým. Vďaka rozlíšeniu, ktoré je v porovnaní so štandardnými HD televízormi dvojnásobné, vám televízor Samsung Smart TV prináša neuveriteľné zážitky zo sledovania, s ktorými preniknete za obrazovku do sveta plného vzrušenia. Keď zbadáte bohatý a živý obraz v rozlíšení Full HD, vaše obľúbené televízne relácie a filmy už nikdy nebudú rovnaké. Objavujte realitu so zážitkami v rozlíšení Full HD.
Živšie farby pre lepší obraz - technológia Wide Color Enhancer Plus od spoločnosti Samsung, ktorá využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu, výrazne zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaľuje skryté detaily. S technológiou Wide Color Enhancer Plus teraz uvidíte farby presne tak, ako to tvorcovia obsahu zamýšľali.
Navrhnutý pre maximálny pôvab - dizajn One Design od spoločnosti Samsung maximalizuje zážitky pri sledovaní a skrášľuje interiér vašej domácnosti. Tento dizajn elegantne kombinuje ultra tenký rám televízora LED s jeho panelom tak, aby sa odstránili všetky prekážky a vytvorila obrazovka s jednoliatym povrchom.
Zostaňte v spojení prostredníctvom zdieľania - bez problémov zdieľajte obsah medzi všetkými svojimi pripojenými zariadeniami pomocou funkcie AllShare od spoločnosti Samsung. Funkcia AllShare vám umožňuje zdieľať fotografie, videá a hudbu zo svojho smartfónu, tabletu, prenosného počítača alebo fotoaparátu na veľkej obrazovke vášho televízora. Svoj obsah si teraz môžete vychutnávať na televízore Smart TV bez akýchkoľvek problémov.
Sledujte filmy z pamäťového zariadenia USB - vďaka funkcii ConnectShare Movie stačí jednoducho pripojiť k televízoru pamäťové zariadenie alebo pevný disk USB a môžete si okamžite začať vychutnávať filmy, fotografie alebo hudbu. Na televízore teraz môžete sledovať najrôznejší obsah v pohodlí svojej obývačky.
Uhlopriečka: 46"/117 cm
Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1080
Pomer strán: 16:9
600 Hz Clear Motion Rate
2x DVB-T2/C/S2 tuner, analógový tuner
Micro Dimming
3D HyperReal Engine
Wide Color Enhancer Plus
3D konverzia
Zvykový výkon (RMS): 2x 10 W
Dolby Digital Plus / Dolby Pulse
DTS Studio Sound
DTS Premium Audio 5.1
AVL - automatické nastavenie hlasitosti
Integrované WiFi
AllShare (DLNA)
Smart TV 2.0: Smart Hub, On TV, Apps, Social, Fitness, Kids, Samsung SMART View, Web Browser, podpora Smart Phone Remote, WiFi Direct
Smart Interaction 2.0: ovládanie hlasom
PVR - nahrávanie televízneho vysielania na USB, TimeShift
USB prehrávanie: video, hudba, fotografie
BT HID Built-in, USB HID Support
PIP
HbbTV
EPG - elektronický programový sprievodca
Teletext
BD Wise Plus
Hodiny a časovač zapnutia/vypnutia
Herný režim
4x HDMI, 3x USB, SCART, komponentný vstup (YPbPr), kompozitný vstup (AV), digitálny zvukový výstup (optický), Ethernet (LAN), výstup na slúchadlá, CI+ slot
Energetická trieda: A+
Eco senzor
Spotreba energie: 62 W / 0,1 W v pohotovostnom režime
Rozmery bez stojanu (ŠVH): 1042 x 600 x 47 mm
Rozmery so stojanom (ŠVH): 1042 x 655 x 327 mm
Hmotnosť (bez/so stojanom): 11,1/15,9 kg
Farba: uhlíková kovová, dizajn One, štvorcový stojan
Dodávané príslušenstvo: 2x 3D okuliare (SSG-5100GB), diaľkové ovládače (TM1370, TM1240), napájací kábel

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

  • Uhlopriečka 46 "

Dizajn

Graf vývoja ceny SAMSUNG UE46F6740
Recenzie SAMSUNG UE46F6740
95%

4 recenzie produktu

95% pomer ceny a kvality
100% dizajn,vzhľad
80% jednoduchosť ovládania
80% kvalita zvuku
95% kvalita obrazu
86% funkčnosť pri slabšom signále
90% odozva na ovládanie
recenzia
peter 13.02.2014

Celkové hodnotenie: 80 %

100% pomer ceny a kvality
100% dizajn,vzhľad
80% jednoduchosť ovládania
80% kvalita zvuku
80% kvalita obrazu
80% funkčnosť pri slabšom signále
80% odozva na ovládanie
recenzia
Ing Mária Kariger 02.12.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pekný moderný dizajn, zatiaľ bol TV len zapojený a naladený . TV bol v prevádzke len niekoľko hodín , hodnotím vysokú technickú úroveň.
pozitiva
Chýbal mi podrobnejší manuál ohľadne osadenia TV na stojan (nasadiť TV na stojan a zošróbovať to bolo dosť zložité a možné len s dlhým tenkým šróbovákom ). Chýbal tiež podrobný popis prvotného zapojenia TV( pre laikov), napríklad schéma zadnej strany TV s podrobným popisom jednotlivých vstupov a výstupov TV prijímača a ich funkciám. Manuál sa venoval skôr ovládaniu TV pomocou ovládačov a nie prvotnému zapojeniu, s čím som mala trochu problém.

Zatiaľ výborný

100% pomer ceny a kvality
100% dizajn,vzhľad
80% jednoduchosť ovládania
100% kvalita zvuku
100% kvalita obrazu
100% funkčnosť pri slabšom signále
100% odozva na ovládanie
recenzia
Daniel 28.11.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

80% pomer ceny a kvality
100% dizajn,vzhľad
80% jednoduchosť ovládania
80% kvalita zvuku
100% kvalita obrazu
80% funkčnosť pri slabšom signále
100% odozva na ovládanie
recenzia
Kukučka 16.10.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

100% pomer ceny a kvality
100% dizajn,vzhľad
80% jednoduchosť ovládania
60% kvalita zvuku
100% kvalita obrazu
80% odozva na ovládanie