RENOVALITY Šalviový olej 100 ml

RENOVALITY Šalviový olej 100 ml
RENOVALITY Šalviový olej 100 ml
it

Šalviový olej 100 ml zo šalvie muškátovej sa tiež nazýva - ženský olej. Obsahuje sclareol, ktorý patrí medzi fytohormóny. Šalvia muškátová je už oddávna používaná pri menštruačných problémoch alebo problémoch v klimaktériu. Vonné látky obsiahnuté v šalviový oleji pôsobí ako relaxant na telo i myseľ. Olej odporúčame ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 100 ml

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594187810214
Šalviový olej 100 ml zo šalvie muškátovej sa tiež nazýva - ženský olej. Obsahuje sclareol, ktorý patrí medzi fytohormóny. Šalvia muškátová je už oddávna používaná pri menštruačných problémoch alebo problémoch v klimaktériu. Vonné látky obsiahnuté v šalviový oleji pôsobí ako relaxant na telo i myseľ. Olej odporúčame použiť ako masážny pri nervovom vypätí a strese. Antimikrobiálne a antioxidačné účinky oleje môžu prispieť k starostlivosti o rednúce a oslabené vlasy a podporiť regeneráciu mastnej a aknóznej pleti.
MIERA KOMEDOGENITY: stupeň 5 (obsahuje olej z ovsených klíčkov - vhodný na telo, vlasy)
POUŽITIE: každý typ pokožky
Dávkovanie a užívanie: Pred použitím na citlivú pokožku nutné otestovať, obsahuje alergénne látky! Masáže: Protistresová masáž šalviovým olejom na prehriatu pokožku po kúpeli. Na pokožku podľa potreby rozotrite a zľahka masírujte.
Vlasové tonikum: Olejom masírujte pokožku hlavy.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.
Ingredients (INCI): Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Salvia sclarea Oil, Linalyl Acetate, Linalool, Geraniol, Alpha Terpineol, Limonene
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

RENOVALITY Šalvia 100 ml s pipetkou (11.60 €) na www.mall.sk
Renovality Šalvia 100 ml s pipetkou (11.00 €) na www.vivantis.sk