Primus TrailBottle 0.6L S.S. Black

Primus TrailBottle 0.6L S.S. Black
Primus TrailBottle 0.6L S.S. Black
it

Primus TrailBottle S/S (Stainless Steel) 0,6L je ľahká a odolná flaša z kvalitnej nerezovej ocele 18/8. Má objem 0,6 litra, je vybavená širokým hrdlom na plnenie a čistenie a úzkym hrdlom na pitie. Oba uzávery sú šróbovacie a sú navzájom prepojené gumenným pásikom, aby sa menší uzáver pri pití nestratil. Za tento ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 0.6 L

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 7330033905991
Primus TrailBottle S/S (Stainless Steel) 0,6L je ľahká a odolná flaša z kvalitnej nerezovej ocele 18/8. Má objem 0,6 litra, je vybavená širokým hrdlom na plnenie a čistenie a úzkym hrdlom na pitie. Oba uzávery sú šróbovacie a sú navzájom prepojené gumenným pásikom, aby sa menší uzáver pri pití nestratil. Za tento pásik je zároveň možné pripevniť flašu o batoh a mať ju tak stále po ruke. Veľkosť otvoru je štandardizovaná a flaša je teda použiteľná s väčšinou vodných filtrov. Vrchnák je z ľahkého a zdravotne nezávadného plastu Tritan, ktorý je zdravotne úplne nezávadný (neobsahuje chemikálie ako BPA alebo iné bisfenoly), navyše rovnako ako kovové telo flaše nezachytáva pachy, ktoré by neskôr mohli ovplyvniť chuť a pach vody.
Flaša Primus TrailBottle váži iba 180 gramov a jej hlavnou výhodou je odolnosť. Kovové telo navyše lepšie udrží obsah flašky chladný aj počas horúcich dní. Flašu Primus TrailBottle S/S využijete nielen na turistiku a výlety do prírody, ale aj na športovanie, tréningy, či na bežné nosenie, kamkoľvek pôjdete počas horúcich letných dní.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PRIMUS | TrailBottle S/S 0,6L (22.95 €) na www.xtrek.sk