Turistický varič MSR Pocket Rocket 2

MSR Pocket Rocket 2
4x
Turistický varič MSR Pocket Rocket 2
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

MSR PocketRocket je jednoduchý, ľahký a skladný plynový varič. Nízka hmotnosť a vreckové rozmery ho robia praktickým spoločníkom. Horák je vybavený chráničom proti nárazom vetra "Wind Clip", čím umožňuje jeho použitie aj za horších podmienok a zároveň zvyšuje výkon variča. Vylepšená verzia MSR PocketRocket, s ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 040818098844
MSR PocketRocket je jednoduchý, ľahký a skladný plynový varič. Nízka hmotnosť a vreckové rozmery ho robia praktickým spoločníkom. Horák je vybavený chráničom proti nárazom vetra "Wind Clip", čím umožňuje jeho použitie aj za horších podmienok a zároveň zvyšuje výkon variča.
Vylepšená verzia MSR PocketRocket, s označením "2" (model 2017) prináša ešte nižšiu hmotnosť (iba 73 gramov), menšie rozmery v zbalenom stave, no vďaka novému mechanizmu skladania poskytuje širšiu základňu na postavenie hrnca, čo zlepšuje stabilitu aj pri použití väčších hrncov. Varič je dodávaný s pevným plastovým prepravným púzdrom. Hmotnosť celého balenia aj s pevným prepravným púzdrom je iba 105 gramov.
Plynová kartuša nie je súčasťou balenia.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MSR Pocket Rocket 2 (34.50 €) na www.mall.sk
MSR PocketRocket 2 (0040818098844) (37.90 €) na www.alza.sk