HALMAR TV stolík - - RTV-21

HALMAR TV stolík - - RTV-21
HALMAR TV stolík - - RTV-21
it

Tv stolík RTV-21 Vstavané obývacie steny už dávno vyšli z trendu. TV stolík RTV-21 zaujme všetkých vyznávačov moderné formy nábytku . Je to neodmysliteľná časť obývacej nábytku . Konečne nebudete musieť hľadať ovládače, pretože všetky budú spolu na jednom mieste. Kľúčové vlastnosti: - nosnosť do 100 kg - záruka ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Nosnosť 80 kg

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 2010001053934

Tv stolík RTV-21
Vstavané obývacie steny už dávno vyšli z trendu. TV stolík RTV-21 zaujme všetkých vyznávačov moderné formy nábytku. Je to neodmysliteľná časť obývacej nábytku. Konečne nebudete musieť hľadať ovládače, pretože všetky budú spolu na jednom mieste.
Kľúčové vlastnosti:
- nosnosť do 100 kg
- záruka 24 mesiacov
- pevná konštrukcia
- materiál -pískovaná oceľ, sklo
- farebnéprevedenie - strieborná, čierna
Stôl stojí na štyroch oceľových nožičkách a skladá sa z horných a spodných dosiek z tvrdeného čierneho skla a konštrukcia stola je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je pevná a stabilná.
Stolík sa skladá z troch dosiek, ktoré sa dajú využiť na uskladnenie rôzneho TV výbavy, ako je video prehrávač, DVD prehrávač, Blu-ray, reproduktory, ovládače, CD / DVD. Ďalej tu môžete odložiť program, či noviny.
Spôsob balenia:
Stolík je dodávaný v dvoch kusoch s celkovou hmotnosťou 15 kg. Po rozbalení ho zložíte do použiteľného stavu s pomocou návodu.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HALMAR RTV-21 sklenený tv stolík čierna (42.00 €) na nabbi.sk