UBIQUITI

Vyberte najpredávanejšie produkty ubiquiti ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk - strana 3
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
od 162.67
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
2011

Ubiquiti PoE injektor vhodný na napájanie produktov Ubiquiti, obsahuje RESET tlačítko na vzdialený reset jednotky Dátové rozhranie: 10 / 100Mbps Výstupné napätie : 15VDC @ 0,8A Vstupné napätie : ...

od 6.72
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2015

výkonný Enterprise switch EdgeSwitch ™ Lite súčasne spracováva prevádzku na všetkých portoch pri rýchlosti linky bez straty paketov. Celkom no-blocking priepustnosť: až 52 Gbps Pasívne chladenie ...

od 344.88
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
450Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2015

PowerBeam vychádza z predchádzajúcej veľmi úspešnej rady produktov NanoBridge. Novo obsahuje výkonnejšia hardvér a múdrejší konštrukciu. Konštrukcia bola maximálne zjednodušená, inštalácia v ...

od 190.39
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
100 % 1 recenzia
10/100/1000Mbps 2014

UniFi® Security Gateway rozširuje systém UNIFEM Enterprise poskytovanie o cenovo efektívne, spoľahlivé smerovanie a pokročilé zabezpečenie vašej siete.

od 102.60
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 5 GHz 2017

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Vonkajšie jednotky; Podporované režimy:Klient, AP; Komunikačné pásmo:5 GHz; Podporované štandardy:802.11ac; Pripojenie externej antény Technické parametry Typ Wi-Fi ...

od 206.68
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
2018

PŘEHLED UBNT NanoStation M2 je výkonná kompletně venkovní jednotka včetně 2x 11dBi (2x2 MIMO) antén pro pásmo 2.4GHz vhodná jako klientské řešení na kratší vzdálenosti. Jednotka umožňuje ...

od 75.01
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
-28%
10/100/1000Mbps 2018

UBIQUITI EDGEROUTER 6P ER-6P Najdôležitejšie vlastnosti 5 Gigabitových portov RJ5 PoE na portoch RJ5: 2V na dvoch pároch alebo 2V na štyroch pároch 1 Gigabitový port SFP 3. milión paketov za ...

od 200.30
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2017

Popis produktu UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON ...

od 62.75
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
2014

Sektorová anténa 21dB Ubiquiti AIRMAX 5AC21-60 HLAVNÉ PARAMETRE Frequency - 5,1 - 5,8 GHz Napájanie antény - 21dB Polarizácia - Linear dual Šírka lúča - 60 ° Držiak pre rádio POPIS AM ...

od 167.22
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
450Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2017

Ubiquiti IsoStation 5AC (450+Mbps) IS-5ACVýrobca: Ubiquiti Networks Trieda produktu: Produkt bezdrôtový LAN (WLAN) Architektúra siete LAN: GigabitEthernet with PoE Typ zariadenia: anténa ...

od 106.11
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2016

UBIQUITI UNIFI UAP-AC-IW Najdôležitejšie funkcie Montáž na stenu 3x LAN 1x PoE OUT Napájanie PoE IN 48V 0.5a 802.3af Štandardné rádio 802.11ac Pásmo 2,4 GHz a 5 GHz s výkonom 20 dBm popis ...

od 82.62
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
2,4 GHz 4G/LTE 2017

UBIQUITI U VLÁKIEN SFP UF-SM-1G-S kľúčové vlastnosti Prenosová rýchlosť 1 Gb Vzdialenosti: menej než 1 km Typ: SFP Konektor Výstup: LC Prevodovka: Single-Mode Duplex Type: Wave (WDM) osud SFP ...

od 22.33
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
450Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2018

Vonkajšia jednotka NanoStation AC s revolučným pomerom cena/výkon, v novom designe a s podporou 802.11ac. Vďaka tomu dosahuje priepustnosť až 450 Mbps. Ideálny pre klientské jednotky alebo spoje ...

od 106.25
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
300Mbps 10/100/1000Mbps 5 GHz 2019

Výkonný bezdrôtový router, vhodný aj do podnikovej sféry. Podporované bezdrôtové štandardy: IEEE 802.11a / b / g / n / ac / ac-Wave2 s rýchlosťou prenosu dát 2,4 / 5 GHz: 2,4 GHz - 300 Mbit / s, ...

od 289.72
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
10/100/1000Mbps 2019

Popis produktu EdgeSwitch 10X je ideálním zařízením pro WISP, pro které je nejlépe cenově dostupným řešením v kategorii managovatelných switchů s SFP porty. Zařízení je osazeno 8 Gigabitovými ...

od 96.60
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
-23%
10/100/1000Mbps 2019

Typ zariadenia:Router; Zabezpečenie:Základní/Firewall, VPN

od 162.40
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
-27%
od 64.94
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť