KARCHER FC 7 Cordless Premium biely

KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
11x
KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
  • KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
  • KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
  • KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
  • KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
  • KARCHER FC 7 Cordless Premium biely
it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Už nikdy nevysávajte pred umývaním tvrdej podlahy! Vďaka štvorvalcovej technológii s protibežným otáčaním náš FC 7 Cordless Premium podlahový čistič rýchlo a bez námahy odstraňuje mokré a suché každodenné nečistoty zo všetkých tvrdých podláh - vďaka funkcii BOOST si poradí aj s nepoddajnými nečistotami a samozrejme ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 4054278540962
    1.055-760.0

Už nikdy nevysávajte pred umývaním tvrdej podlahy! Vďaka štvorvalcovej technológii s protibežným otáčaním náš FC 7 Cordless Premium podlahový čistič rýchlo a bez námahy odstraňuje mokré a suché každodenné nečistoty zo všetkých tvrdých podláh - vďaka funkcii BOOST si poradí aj s nepoddajnými nečistotami a samozrejme až po okraj. Vlasy sa zachytávajú bez problémov vďaka vlasovému filtru. To vedie k úspore času až o 50% v porovnaní s konvenčnými metódami čistenia a približne o 20% lepším výsledkom pri čistení v porovnaní s bežnými mopmi . A keďže je súčasťou balenia 500 ml univerzálneho čističa a 30 ml čistiaceho prostriedku na kameň, ako aj náhradná sada valcov na kameň, môžete okamžite začať s hĺbkovým čistením vášho domu. S dobou výdrže 45 minút dokáže výkonná batéria vyčistiť až 135 m² tvrdých podláh a štrbín. V tmavých rohoch a výklenkoch LED diódy dobre osvetľujú oblasť čistenia, takže nezostanú žiadne nečistoty. Objem vody a rýchlosť otáčania automaticky vlhčených valcov je možné nastaviť v dvoch úrovniach podľa typu podlahy a vďaka oddeleným nádržiam na čistú a odpadovú vodu nie je potrebné ťahať vedrá.

All-in-one: Odstráni všetky typy suchých aj mokrých každodenných nečistôt v jednom kroku
50-percentná úspora času: Štvorvalcová technológia umožňuje stieranie bez zdĺhavého vysávania. Optimálne odstraňovanie vlasov s integrovaným vlasovým filtrom. Čistí až po okraj.

Stieranie je o 20% čistejšie ako pri mopoch a oveľa pohodlnejšie
Systém s 2 nádržami: Trvalé navlhčenie valcov z nádrže na čistú vodu, zatiaľ čo nečistoty sa zhromažďujú v nádrži na odpadovú vodu. Bez námahy: Žiadne ťahanie vedra, žiadne žmýkanie handry na podlahy, žiadne drhnutie nepoddajných nečistôt. Valčeky sa dajú prať v práčke pri 60 ° C.

Samostatný a ľahko ovládateľný
Praktické pre prerušenia práce: Zariadenie stojí samostatne. Jednoduché čistenie aj pod nábytkom, vďaka flexibilnej rukoväti a nízkej hmotnosti. Štyri proti sebe sa otáčajúce valce zaisťujú jemné a ľahké kĺzanie po podlahe.

Kľúčové vlastnosti: 
-Dva rôzne režimy čistenia plus funkcia Boost - Otáčky valca a množstvo vody je možné nastaviť v závislosti od typu nečistoty a podlahy, dodatočná funkcia Boost pre nepoddajné nečistoty. Vhodný na všetky tvrdé podlahy - vrátane parkiet, laminátu, kameňa a keramických obkladov, PVC a vinyl. Vďaka nízkej zvyškovej vlhkosti sú podlahy už po cca 2 minútach pochôdzne.
-Podlahová hlava s integrovanými LED diódami - Na osvetlenie priestorov pod nábytkom alebo v tmavých výklenkoch a rohoch.
-Doba chodu cca. 45 minút vďaka výkonnej lítium-iónovej batérii - Maximálna voľnosť pohybu pri čistení vďaka nezávislosti od elektrických zásuviek - batériové prevedenie. 3-stupňový LED displej ako intuitívny ukazovateľ stavu nabitia batérie.
-Inteligentné monitorovanie hladiny v nádrži - Vizuálny a zvukový signál pre prázdnu nádrž na čistú vodu a plnú nádrž na znečistenú vodu. Ochrana proti pretečeniu: Automatické vypnutie, ak nie je vyprázdnená nádrž na odpadovú vodu.
-Jednoduché čistenie zariadenia - Funkcia čistenia zariadenia a valca. Jednoduché čistenie vlasových filtrov pomocou pribalenej čistiacej kefy. Nádrž na odpadovú vodu vhodná aj do umývačky riadu sa môže vyprázdniť bez toho, aby ste prišli do styku s nečistotami.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KARCHER FC 7 Cordless Premium 1.055-760.0 (519.00 €) na www.tpd.sk
KARCHER FC 7 CORDLESS PREMIUM, 1.055-760.0 (519.00 €) na www.andreashop.sk
KARCHER FLOOR CLEANER FC 7 CORDLESS PREMIUM Bezsáčkové Stříbrná, Žlutá, SPDKARMOP0003 (499.00 €) na onlystore.sk
KARCHER FC 7 Cordless Premium (499.00 €) na www.planeo.sk
KARCHER FC 7 CORDLESS PREMIUM, 1.055-760.0 (519.00 €) na www.xxltuzex.sk