GALLET Ventilátor stojanový Lestre VEN76S biely

GALLET Ventilátor stojanový Lestre VEN76S biely
GALLET Ventilátor stojanový Lestre VEN76S biely
it

Stojanový ventilátor Gallet VEN 76S Stojanový ventilátor , ktorý oceníte predovšetkým počas leta, kedy slniečko vystrkuje lúče nielen vonka, ale pred jeho silou sa neschováte ani doma za zatiahnutými roletami a žalúziami. Teraz sa už ale nemusíte chladiť mokrým uterákom, piť litre studenej vody a neustále si ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

  • Počet rýchlostí 3

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • nie
    Diaľkový ovládač
  • Hlučnosť 60 dB
  • Kódy predajcov 8590393254798
    GALVEN76S
Stojanový ventilátor Gallet VEN 76S
Stojanový ventilátor, ktorý oceníte predovšetkým počas leta, kedy slniečko vystrkuje lúče nielen vonka, ale pred jeho silou sa neschováte ani doma za zatiahnutými roletami a žalúziami. Teraz sa už ale nemusíte chladiť mokrým uterákom, piť litre studenej vody a neustále si utierať pot z čela. Jednoduchým riešením, ako vyzrieť na vysoké teploty je zaobstaranie ventilátora.
Vyrobený pre vaše pohodlie
Značka Gallet vám ponúka model VEN76S v elegantným bielym prevedením, ktorý uspokojí vašu túžbu po chlade. Vrtule o priemere 40 cm môžete podľa vlastných preferencií roztočiť tromi rýchlosťami, stačí iba stlačiť tlačidlo. Pre ešte väčší komfort model disponuje nastaviteľnou výškou a uhlom sklonu fúkania vzduchu tak, aby ste sa aj počas aktivity ventilátora cítili dobre.
Aj napriek svojim rozmerom a výškou 120 cm stojí ventilátor pevne a nehrozí jeho prevrhnutie. Stabilitu zaisťuje pevný krížový podstavec s protišmykovými nožičkami. Pre ešte väčšiu bezpečnosť je potom vrtuľa chránená kovovou mriežkou, takže nehrozí vznik žiadnych nehôd ani v prípade, keď v blízkosti ventilátora necháte bez dozoru malé deti alebo domácich maznáčikov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GALLET VEN76S (22.40 €) na skyelektro.sk
GALLET Lestre VEN76S biely (27.90 €) na www.datart.sk
GALLET VEN 76S Lestre (GALVEN76S) (23.90 €) na www.alza.sk