GALLET Ventilátor stolový Lestre VEN64 biely

GALLET Ventilátor stolový Lestre VEN64 biely
GALLET Ventilátor stolový Lestre VEN64 biely
it

Stolový ventilátor Gallet VEN 64 Praktický stolový ventilátor Gallet Lestre je vhodný na použitie ako v domácnostiach, tak aj na chatách. Vďaka jeho praktickej veľkosti nájde svoje miesto aj v menších bytoch. V horúcich letných dňoch vám tento chladný spoločník určite príde vhod. Ideálne fúkanie osviežujúceho ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

  • Počet rýchlostí 3

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • nie
    Diaľkový ovládač
  • Hlučnosť 60 dB
  • Kódy predajcov 8590393254781
    GALVEN64
Stolový ventilátor Gallet VEN 64
Praktický stolový ventilátor Gallet Lestre je vhodný na použitie ako v domácnostiach, tak aj na chatách.
Vďaka jeho praktickej veľkosti nájde svoje miesto aj v menších bytoch. V horúcich letných dňoch vám tento chladný spoločník určite príde vhod. Ideálne fúkanie osviežujúceho vzduchu si môžete vybrať z 3 rýchlostí presne tak, ako vám to vyhovuje. Nastaviť si tiež môžete sklon fúkania vzduchu aj osciláciu celého ventilátora. Ovládanie je veľmi jednoduché, stačí stlačiť jedno z praktických tlačidiel.
Bezpečnosť a stabilitu zaisťujú protišmykové nožičky, takže sa nemusíte báť, že by vám ventilátor cestoval po miestnosti. Pre ešte väčšiu bezpečnosť je potom vrtuľa chránená kovovou mriežkou, takže nehrozí vznik žiadnych nehôd ani v prípade, keď v blízkosti ventilátora necháte bez dozoru malé deti alebo domácich maznáčikov. Prívodný kábel je dlhý 1,5 m.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GALLET Lestre VEN64 biely (23.90 €) na www.datart.sk
GALLET VEN 64 Lestre (GALVEN64) (23.90 €) na www.alza.sk