STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor

STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
18x
STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
  • STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
  • STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
  • STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
  • STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
  • STADLERFORM Ventilátor CHARLY Floor
it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Vytvorte si v kancelárii a doma ideálne teplotné podmienky aj v lete. Ak nechcete klimatizáciu a škaredé plastové ventilátory sa vám jednoducho nepáčia, Charly Floor je výbornou voľbou. Ventilátor Charly Floor rovnomerne rozptyľuje studený vzduch po miestnosti. S dizajnom pripomínajúcim turbínu tryskáča a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

  • Počet rýchlostí 3

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Hlučnosť 49 dB
  • Kódy predajcov 802322002874
    C-050

Vytvorte si v kancelárii a doma ideálne teplotné podmienky aj v lete. Ak nechcete klimatizáciu a škaredé plastové ventilátory sa vám jednoducho nepáčia, Charly Floor je výbornou voľbou.

Ventilátor Charly Floor rovnomerne rozptyľuje studený vzduch po miestnosti. S dizajnom pripomínajúcim turbínu tryskáča a podobným výkonom pri presune vzduchu: tri hliníkové lopatky umožnia tomuto ventilátoru premiestniť až 6000 m3 vzduchu za hodinu. Vďaka svojej oblej zinkovej základni odlievanej pod tlakom zostáva Charly Floor aj pri nastavovaní sklonu v pevnom spojení so zemou. Cirkuláciu vzduchu je možné nastaviť na jednu z troch úrovní. Charly floor je tuhý chlapík, vyrobený z kovu: zinku, hliníka a poťahovanej ocele.

Model Charly Floor ponúka vysoký výkon v kombinácii s kompaktnými rozmermi. Zvládne miestnosti až o veľkosti 50 m2. Skvele sa tak hodí aj do skutočne veľkých obývacích izieb a kancelárií.

Rovnomernú distribúciu vzduchu potom strážia funkcia oscilácie, ktorá zaisťuje rovnomerný rozptyl studeného vzduchu na horizontálnej úrovni.
Hoci je Charly Floor veľký silák, v otázke hlučnosti ho môžeme označiť ako tichého. Cez špičkový výkon je totiž vďaka kvalitnej konštrukcii až prekvapivo tichý. Pri najvyššej záťaži hlučnosť nepresahuje 56 dB, čo je hlasitosť zodpovedajúce slabému dažďu.

Príjemné rozmery
Sedíte pri stole a snažíte sa pracovať / učiť sa, ale mozog nepracuje na plné obrátky? Rozhýbte vzduch pomocou kompaktného ventilátora Charly Floor a zlepší sa aj vaše myslenie.

Flexibilné využitie
Charly Floor je konštruovaný tak, aby ste mohli ľahko ovplyvňovať smer jeho fúkania – ako v horizontálnej, tak aj vo vertikálnej rovine. Vždy si ľahko nastavíte taký smer, ktorý vám bude dokonale vyhovovať.

Kvalitné spracovanie
Švajčiarska značka Stadler Form použila pri výrobe ventilátora iba tie najlepšie dostupné materiály, ako je zinok, oceľ alebo hliník, čo sa pozitívne podpísalo na kvalite konštrukcie. Za benefit možno považovať aj oceľovú úchytku pre ľahkú manipuláciu s ventilátorom.

Maximálna stabilita
Maximálnu stabilitu za všetkých okolností zaisťuje masívny liaty podstavec vyrobený zo zinku. Môžete si tak byť istí, že sa neprevrhne ani pri najvyššom výkone.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

STADLERFORM CHARLY Floor (119.00 €) na www.datart.sk
STADLERFORM Ventilátor podlahový charly floor (119.00 €) na www.pilulka.sk
STADLERFORM CHARLY FLOOR (119.04 €) na www.prva.sk
STADLERFORM Charly Floor (119.00 €) na www.planeo.sk
STADLERFORM CharlyFloor (169.00 €) na www.tpd.sk