Veslovací trenažér HAMMER Rower Pro plus Servis u zákazníka

HAMMER Rower Pro plus Servis u zákazníka
Veslovací trenažér HAMMER Rower Pro plus Servis u zákazníka
it

HAMMER Power Pro je veslovací trenažér so stabilnou hliníkovou rámovou konštrukciou vhodný do domáceho prostredia pre nenáročných a menších užívateľov. Magnetický brzdový systém zabezpečuje plynulý chod, rovnomerné ťahy sú porovnateľné s reálnym veslovaním na vode. Popruhy pre nohy sú flexibilné. Nastavenie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 4530
HAMMER Power Pro je veslovací trenažér so stabilnou hliníkovou rámovou konštrukciou vhodný do domáceho prostredia pre nenáročných a menších užívateľov. Magnetický brzdový systém zabezpečuje plynulý chod, rovnomerné ťahy sú porovnateľné s reálnym veslovaním na vode. Popruhy pre nohy sú flexibilné. Nastavenie magnetického odporu je manuálne v 8 úrovniach. Pohodlnú polohu a pocit pri veslovaní zaisťuje kvalitné, ergonomicky tvarované sedadlo a dlhý pojazd s dĺžkou 110 cm. Nosnosť veslovacieho trenažéru je 110 kg.
TRÉNINGOVÝ POČÍTAČ
Počítač HAMMER Power Pro s prehľadným LCD displejom zobrazuje všetky základné hodnoty ako je vzdialenosť, počet kalórií, počet úderov, počet záberov za minútu a dobu tréningu. LCD displej je možné nastaviť do optimálneho uhla pri veslovaní.
MANUÁLNA REGULÁCIA ODPORU
Magnetický brzdný systém možno pohodlne regulovať prostredníctvom otočného regulátoru v rozsahu 1-8 stupňov. Vďaka širokému rozsahu nastavenia vyhovuje veslovací trenažér ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pravidelných cvičencov.
NÁŠLAPY A DRŽIAK NA FĽAŠU
Plastové nášľapy majú systém fixácie cez suchý zips, ktorý vám zaistí pri tréningu 100% stabilitu. Súčasťou vybavenia je držiak na fľašu s vodou pre vyšší komfort pri veslovaní. Fľaša nie je súčasťou dodávky.
MOŽNOSŤ ZLOŽENIA
Tento model je možné uložiť do úspornej polohy. Dostanete tak trenažér s rozmermi 69 x 56 x 152,5 cm. Ušetríte tak miesto a môžete ho používať aj v menších miestnostiach. Vďaka transportným kolieskam môžete trenažér jednoducho premiestniť kam potrebujete.
Záruka:
2 roky záruka
Značkový servis u zákazníka
Tréning na veslovacom trenažéri - posilňované partie a vplyv na zdravie
horná polovica tela: brucho, hrudník, ramená, chrbát, paže
dolná polovica tela: bedrá, stehná, lýtka
Cvičenie na veslovacom trenažéri zapája do tréningu všetky svalové partie, najmä nohy, chrbát, ruky, prsia a brucho. Je dôležité dbať na riadne prevádzanie cvikov, pravidelné veslovanie potom môže byť prospešné tiež pri uvoľňovaní bolesti v chrbte. Veslovanie ako jediný štýl tréningu posilňuje rovnomerne všetky svalové skupiny. 
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HAMMER Rower Pro + Servis u zákazníka (363.00 €) na www.fitshop.sk