Microsoft Wireless v2 (WiDi)

Microsoft Wireless v2 (WiDi)
11x
Microsoft Wireless v2 (WiDi)
 • Microsoft Wireless v2 (WiDi)
 • Microsoft Wireless v2 (WiDi)
 • Microsoft Wireless v2 (WiDi)
 • Microsoft Wireless v2 (WiDi)
 • Microsoft Wireless v2 (WiDi)
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Pozrite sa na všetko vo veľkom meradle Pomocou adaptéra Microsoft Wireless Display Adapter môžete obsah tabletu, prenosného počítača alebo smartfónu (Všetky telefóny, tablety a prenosné počítače so systémom Windows 10 podporujúci technológiu Miracast®. Na použitie nie je nutný prístup k Internetu.) Zobraziť na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Dĺžka 7 m

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov P3Q-00008
  889842003246
  248015
  f74c1537-b451-4163-bc62-d2d0dd42d355
  001901700105
Pozrite sa na všetko vo veľkom meradle
Pomocou adaptéra Microsoft Wireless Display Adapter môžete obsah tabletu, prenosného počítača alebo smartfónu (Všetky telefóny, tablety a prenosné počítače so systémom Windows 10 podporujúci technológiu Miracast®. Na použitie nie je nutný prístup k Internetu.)
Zobraziť na televízore HDTV alebo na monitore. Prenášanie filmov dátovým prúdom, prezeranie osobných fotografií alebo zobrazenie prezentácie na veľkej obrazovke - to všetko bezdrôtovo.
Pomocou adaptéra Microsoft Wireless Display Adapter môžete zdieľať položky zo svojho tabletu, prenosného počítača alebo smartfónu1 v televízore alebo monitore s vysokým rozlíšením.
Vysielajte prúd údajov filmov, pozerajte si osobné fotografie alebo zobrazujte prezentácie na veľkej obrazovke - a to všetko bezdrôtovo.
Schôdza v modernejšom štýle
Keď Microsoft Wireless Display Adapter zapojíte do projektora alebo monitora v konferenčnej miestnosti, budete môcť premietať svoje nápady a spolupracovať v reálnom čase. Môžete dokonca zvýrazňovať body v programe PowerPoint a veľkú obrazovku používať ako kolektívny pracovný priestor.
Technológia Wi-Fi CERTIFIED ™ Miracast®
Wireless Display Adapter využíva technológiu Wi-Fi CERTIFIED ™ Miracast®, takže nie ste obmedzení prenášaním určitých aplikácií alebo obsahu; na televízore HDTV alebo na monitore môžete zobraziť čokoľvek zo svojho zariadenia. Wireless Display Adapter je tiež certifikovaný adaptér Intel® Wireless Display (WiDi), ktorý možno použiť so zariadeniami 2 v 1 a tablety s podporou funkcie Intel WiDi.
Jednoduché pripojenie
Jednoducho zapojte konektor USB a HDMI adaptéra Wireless Display Adapter do televízora HDTV alebo monitore, pripojte, potom zrkadlo alebo rozšírte obrazovku a ste pripravení. Wireless Display Adapter zaisťuje spoľahlivé pripojenie s dosahom až 7 metrov.
Systémové požiadavky:
Počítač / operačný systém - Všetky telefóny, tablety a prenosné počítače so systémom Windows 10 podporujúce technológiu Miracast®. Na použitie nie je nutný prístup k Internetu.
Poznámka: musí byť nainštalované najnovšie aktualizácie systému Windows
Kontrola kompatibility produktu: https://www.microsoft.com/hardware/cs-cz/support/compatibility
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICROSOFT Wireless v2 (WiDi) (55.90 €) na www.hej.sk
MICROSOFT Príslušenstvo Wireless v2 (WiDi) (P3Q-00008) (55.90 €) na www.datart.sk
MICROSOFT Wireless Display Adapter v2 (WiDi) P3Q-00008 (61.10 €) na www.elu.sk
MICROSOFT P3Q-00008 MS Wireless Display (52.46 €) na www.mercateo.sk
MICROSOFT Wireless Display Adapter v2 (WiDi) P3Q-00008 (53.12 €) na datacomp.sk