FRITSCHI Vipec Evo 12 White/Blue 110 mm

FRITSCHI Vipec Evo 12 White/Blue 110 mm
FRITSCHI Vipec Evo 12 White/Blue 110 mm
it

Vipec EVO nie je iba o jednoduchšom zapínaní lyže. Je tiež pohodlnejšie a bezpečnejšie pri výstupoch, ale najmä dynamické a bezpečné pri zjazdoch. User-friendly inovácie, ako sú stabilná poloha pre jednoduché zapínanie, bočné bezpečnostné vypínanie špičky, praktická obsluha a pevnosť a neotáčavá konštrukcia päty ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 7640132084559
Vipec EVO nie je iba o jednoduchšom zapínaní lyže. Je tiež pohodlnejšie a bezpečnejšie pri výstupoch, ale najmä dynamické a bezpečné pri zjazdoch.
User-friendly inovácie, ako sú stabilná poloha pre jednoduché zapínanie, bočné bezpečnostné vypínanie špičky, praktická obsluha a pevnosť a neotáčavá konštrukcia päty zaručujúca výborné jazdné vlastnosti pri točení oblúkov.
Viazanie je dodávané s brzdami v rôznych šírkových variantoch. Posuv pätky pre nastavenie veľkosti topánky je štandardne 25mm. Je možné dovybaviť posuvnou podložkou umožňujúcou posúvanie pätky v rozmedzí 60mm. Možnosť farebného zladenie viazania s ostatným výstrojom vďaka farebnými výmenitelnými dielmi dodávanými v balení.
Swiss made: Všetky diely sú vyrábané vo Švajčiarsku a montované do vysoko kvalitných výrobkov v Reichenbachu. Po montáži sa každé viazanie podrobuje dôkladnému procesu kontroly kvality vrátane funkčného testu.Bezpečné a pohodlné
Bočné vypínanie špičky s DIN nastavením a pružením v rozsahu 13mm
Bezpečnostné vypínanie aj počas výstupu
Nový jednoduchý systém zapnutia
Celková jednoduchosť manipulácie
Pevná, neotočná pätka
Silné, bezpečné, pritom ľahké pri výstupoch
Správna kombinácia ľahkých syntetických materiálov a kvalitných kovových zliatin poskytuje vynikajúcu pevnosť pri nízkej hmotnosti viazania.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FRITSCHI Vipec Evo 12 White/Blue 110 mm (389.00 €) na www.muziker.sk