HAGAN Pure 8 Black/Blue 97 mm

HAGAN Pure 8 Black/Blue 97 mm
HAGAN Pure 8 Black/Blue 97 mm
it

Inovatívne skialpinistické viazanie značky ATK® CREST 8 teraz vo verzii Hagan PURE 8 - kvalita, sila a spoľahlivosť pre všetkých skitourerov. Zatiaľ čo špička a päta vychádza z overených modelov, spolu sa vyznačujú dizajnom definovaným v elegantných líniách. Inovatívna technológia Monolink® Technology 1.0, ľavá čeľusť ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 9008739980540
Inovatívne skialpinistické viazanie značky ATK® CREST 8 teraz vo verzii Hagan PURE 8 - kvalita, sila a spoľahlivosť pre všetkých skitourerov.
Zatiaľ čo špička a päta vychádza z overených modelov, spolu sa vyznačujú dizajnom definovaným v elegantných líniách.
Inovatívna technológia Monolink® Technology 1.0, ľavá čeľusť špičky je pevná, zaisťuje zníženie hmotnosti o 2,5 gramu a zvyšuje tuhosť. Pravá čeľusť je pohyblivá. Zabezpečuje tak nižší tlak na blokovací systém s vyššími výkonmi.
Vylepšený Easy Entry System® jednoduchého a intuitívneho obúvania špičky a vylepšená páčka spolu s povrchom čeľuste uzamkne lyžiarku ešte precíznejšie. Páčka špičky automaticky cvakne do polo-zamknutej pozície hneď po vložení špičky topánky. Pozícia je bezpečná na to, aby zabránila vypnutiu v technicky ľahších úsekoch. Aj táto automatická funkcia ušetrí cenné sekundy pri krátkych prechodoch, pričom jeho jednoduché ovládanie a extrémne nízka váha celého viazania je zárukou dlhodobej spokojnosti.
Easy Entry System® a Monolink® Technology 1.0
Nastavitelná laterálna a vertikálna sila vypnutia päty
Možnosť pripnutia bezpečnostného lanka priamo cez oko na špičke viazania
Vstavané úchyty na mačky
3 stupňová voľba sklonu šlapania
Silné, bezpečné, pritom ľahké pri výstupoch
Správna kombinácia ľahkých materiálov a kvalitnej hliníkovej zliatiny poskytuje vynikajúcu pevnosť pri nízkej hmotnosti viazania.
Vlastnosti:
Vypínacia sila: 3 - 8 DIN
Hmotnosť: 280 g (pol pár)
Materiál: Alu 7075, Stainless Steel, POM
Dĺžkové nastavenie: 20 mm
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HAGAN Pure 8 Black/Blue 97 mm (319.00 €) na www.muziker.sk