EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE

EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
25x
EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
 • EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
 • EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
 • EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
 • EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
 • EMOS Sada videovrátnika EM-03M 2WIRE
it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Sada videotelefónu EMOS EM-03M Vedieť, kto stojí pri vchode a zvoní na vás, je jednou zo základných istôt, ktoré vo svojom domove potrebujete každý deň. Videotelefón EMOS EM-03M vám poskytne nielen to, ale ešte oveľa viac. Okrem toho, že videotelefón s širokým uhlom záberu zvládne perfektne zobraziť prichádzajúceho ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov H2050
  8592920091463
  1055944
  3010002050

Sada videotelefónu EMOS EM-03M
Vedieť, kto stojí pri vchode a zvoní na vás, je jednou zo základných istôt, ktoré vo svojom domove potrebujete každý deň. Videotelefón EMOS EM-03M vám poskytne nielen to, ale ešte oveľa viac.

Okrem toho, že videotelefón s širokým uhlom záberu zvládne perfektne zobraziť prichádzajúceho za šera či v noci, pripojíte na 7" farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením aj ovládanie vchodových dverí, či pojazd brány. Pomocou jediného tlačidla tak na diaľku jednoducho otvoríte návšteve, bez toho aby ste museli opúšťať pohodlie svojho bytu.

Videotelefón EMOS EM-03M vás poteší jednoduchou montážou pomocou 2 vodičov, jednoduchým intuitívnym ovládaním a premyslenými detailmi, ku ktorým patrí napríklad štítok na menovku.
Vždy viete, kto je pri vchode
So sadou videotelefónu EMOS EM-03M s farebným LCD displejom si budete vždy istí, čo sa deje pred bránkou alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto u vás doma alebo v kancelárii zazvoní. A aby vás príchod návštevy vždy potešil, môžete si regulovať hlasitosť zvonenia a zvoliť si jednu z šestnástich prednastavených melódií, ktorá bude najlepšie lahodiť vášmu uchu.
Návštevníka zobrazí vo dne aj v noci
Infračervené LED diódy sa postarajú o dokonalé snímanie kamery, či už je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Kamera so širokým uhlom záberu sníma cez deň bežným spôsobom, pri zhoršených svetelných podmienkach si potom automaticky presvieti. Vďaka tomu máte prehľad o tom, kto za vami prišiel vo dne aj počas temnej noci.
Odomknete vchod a na diaľku otvoríte aj bránu
Videotelefón EMOS EM-03M vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen že vás upozorní na prichádzajúcu návštevu, stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore ale navyše jednoducho na diaľku odomkne vstupné dvere alebo otvorí bránu.

Široký uhol záberu

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená širokému spôsobu použitia. Uhol jej záberu je 80°, a tak ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo tam, kde sa vám to najviac hodí. Obraz z kamerovej jednotky sa vám potom prenesie na 7" farebnú obrazovku.
Perfektný obraz vo dne aj v noci
V šere, či v tme si kamerový systém automaticky presvieti infračervenými LED diódami. Prichádzajúceho tak ľahko rozpoznáte aj za sťažených svetelných podmienok.
Prepojenie pomocou dvoch vodičov
Máte teraz klasický zvonček a chceli by ste ho jednoducho vymeniť za videotelefón? So zariadením EMOS EM-03M to hravo zvládnete, bez toho aby ste museli na miesto privádzať ďalšie káble. Videotelefón EMOS EM-03M je totiž pripravený na prepojenie pomocou dvoch vodičov, namiesto klasických štyroch.
Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány
Prišla vám návšteva a vy to máte k dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverový zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.
Vodeodolné prevedenie kamerovej jednotky
Zariadenie na prenos obrazu a zvuku je možné jednoducho namontovať kamkoľvek, kde to potrebujete. Okrem toho je ale dverná kamerová jednotka vodeodolná (IP 44) a vyrobená tak, aby odolala útoku vandalov a skvele vám slúžila po mnoho rokov.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EMOS EM-03M 2WIRE H2050 (155.90 €) na www.tpd.sk
EMOS EM-03M 2WIRE (H2050) (194.68 €) na www.datart.sk
EMOS EM-03M 2WIRE SADA VIDEOVRATNIKA (161.90 €) na www.andreashop.sk
EMOS EM-03M 2WIRE SADA VIDEOVRATNIKA (161.90 €) na www.andreashop-sala.sk
EMOS EM-03M 2WIRE SADA VIDEOVRATNIKA (161.90 €) na www.xxltuzex.sk