MAXIM Vláčik vláčikodráhy Elektrická lokomotíva červená

MAXIM Vláčik vláčikodráhy Elektrická lokomotíva červená
MAXIM Vláčik vláčikodráhy Elektrická lokomotíva červená
it

Maxim Elektrická lokomotíva červená Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parné píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Vyhotovenie

 • Odporúčaný vek 3 +

Ostatné

 • Kódy predajcov V-50412
  647069504126
  647069508537
  50853
  50412
  Maxim 50403

Maxim Elektrická lokomotíva červená Sledovať lokomotívu ako prechádza, je niekedy zábavnejšie ako s ňou priamo jazdiť. Parná lokomotíva poháňaná batériami, dokáže jazdiť v oboch smeroch, utiahne tri osobné alebo nákladné vagóny. Vydáva zvuk idúcej lokomotívy a parné píšťaly, predné svetlo zaisťuje dobrú viditeľnosť. Dokáže vyjsť stúpanie aj bezpečne zísť svojou rovnomernou rýchlosťou, dobre drží v koľajisku a je tak spoľahlivým pomocníkom a príjemným spoločníkom na cestách po železnici. Pri jazde vpred svietia svetlá. Batéria na zvuk je súčasťou balenia, 1baterie AAA na pohyb nie je súčasťou balenia. Vláčikodráhy a doplnky Maxim možno kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu. Vhodné pre deti od 3 rokov, obsahuje malé časti. Spoločnosť MAXIM Enterprise, Inc. je medzinárodný výrobca, špecializujúci sa na výrobu drevených hračiek. Hračky tejto spoločnosti sú vyrobené z veľmi tvrdého dreva a boli navrhnuté špeciálne pre malé deti. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a bezpečnosťou. Už viac ako 25 rokov pracuje spoločnosť Maxim na tom, aby mohla ponúknuť hračky vysokej kvality, cenovo dostupné pre každého. Manuálna zručnosť, sebaistota, kreativita, koordinácie očí a rúk, rozpoznávanie farieb a čísel sú príkladom len niekoľkými z celého radu zručností, ktoré pomáhajú rozvíjať výrobky spoločnosti Maxim. Vláčikodráhy od spoločnosti Maxim majú najvyššiu kvalitu a sú k dispozícii v najrôznejších cenových reláciách. Spoločnosť Maxim je jednotkou v predaji drevených hračiek na trhu v USA a Kanade. Vláčikodráhy od spoločnosti Maxim sú plne kompatibilné s výrobkami Thomas, Brio, Bino as ostatnými kvalitnými železničnými systémami vyrobenými z dreva.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MAXIM Elektrická lokomotíva červená (14.40 €) na www.krajina-deti.sk
MAXIM 50412 Elektrická lokomotíva červená (14.40 €) na www.baby-babatko.sk
MAXIM Dieselová lokomotíva - červená 50853 (16.49 €) na www.tpd.sk
MAXIM Elektrická lokomotíva červená (16.06 €) na www.originalnehracky.sk
MAXIM Elektrická lokomotiva - červená (17.10 €) na www.mall.sk
90%

4 recenzie produktu

86% pomer ceny a kvality
85% kvalita návodu
95% dizajn,vzhľad
recenzia
Jozef - Trencin 29.10.2014

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
Dizajn balenia dizajn,vzhľad, kvalita návodu
negativa
Mechanizmus tovaru "Maxim Elektrická lokomotíva červená (MA50412)" nie je v 100% stave. Otacanie koliesok je trochu excentricke. Pripisujem to vyrobe uvedeneho vyrobku - "made in china". Na baleni som nenasiel informaciu, ze produkt je dodavany bez napajacich baterii.

Doma mame uz jedu ~12 rocnu lokomotivu "Maxim Elektrická lokomotíva - modra". Dodnes funkcna, dizajnovo a mechanicky na lepsej urovni. Ale pre hru s vlacikovou drahou postaci aj tato zakupena, v takejto kvalite.

recenzia
Anka 03.11.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
El. lokomotiva je vhodna na tahanie viacerych vagonov ma aj ine zvuky a vpredu svieti svetielko pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

recenzia
Olja 16.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dokupovala som ho k drevenej dráhe. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

Pekná hračka

recenzia
Karciko 26.02.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, kvalita návodu, pomer ceny a kvality