Vodítko pre psov FLEXI Design samonavíjacie vodítko S lanko modré 5 m do 12 kg

FLEXI Design samonavíjacie vodítko S lanko modré 5 m do 12 kg
Vodítko pre psov FLEXI Design samonavíjacie vodítko S lanko modré 5 m do 12 kg
it

Vodítko FLEXI Black Design lanko modré S - 5 m) - Samonavíjacie vodítko s lankom pre psy do 12kg. - Komfortné samonavíjacie vodítko novej generácie vyrobené v Nemecku. Moderný a atraktívny dizajn. Mäkké a pohodlné držadlo. Vodítko prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality. Dokonale navrhnuté dvojfarebné ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Veľkosť S

Ostatné

  • Kódy predajcov 000000110761
    4000498033333
    00803
    FU12C5.251.S CHBL
    ZB011503
Vodítko FLEXI Black Design lanko modré S - 5 m) - Samonavíjacie vodítko s lankom pre psy do 12kg. - Komfortné samonavíjacie vodítko novej generácie vyrobené v Nemecku. Moderný a atraktívny dizajn. Mäkké a pohodlné držadlo. Vodítko prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality.
Dokonale navrhnuté dvojfarebné vodidlo Vás upúta na prvý pohľad. New Comfort ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete a preto si ho čoskoro zamilujete! Vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom umožňuje viac kontroly, ergonomické držadlo je nastaviteľné podľa veľkosti ruky (od veľkosti M). Možno pridať aj príslušenstvo (od veľkosti S): LED osvetľovací systém alebo Multi Box pre ukladanie maškŕt či sáčkov. Rodinná firma flexi vyrába výhradne na území Nemecka. V závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Firma flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a jednotkou na svetovom trhu, exportuje do viac ako 90 krajín sveta. Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním. Sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracovaná a zostavená. Vodítka prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality.
Vďaka spoľahlivému brzdnému systému, ktorý je možné ovládať len palcom jednej ruky, máte Vášho psa vždy pod kontrolou
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FLEXI Vodítko Black Design S lanko 5 m modré (8.05 €) na fera.sk
Vodítko FLEXI Black Design S lanko 5m/12kg modrá NEW (6.65 €) na www.dogz.sk
FLEXI Black Design S 5 m modrá samonavíjacia vôdzka pre psy do 12 kg s lankom (9.20 €) na www.pet-svet.sk
Vodítko FLEXI Black Design S lanko 5m/12kg modrá NEW (7.98 €) na alfadog.eu
FLEXI Design samonavíjacie vodítko S lanko modré 5 m do 12 kg (8.50 €) na www.krmiva.sk