Vodítko pre psov FLEXI Vodítko FLEXI Comfort M pásek 5m/25kg černá NEW

FLEXI Vodítko FLEXI Comfort M pásek 5m/25kg černá NEW
Vodítko pre psov FLEXI Vodítko FLEXI Comfort M pásek 5m/25kg černá NEW
it

Vodítko FLEXI New Comfort páska černé M - 5 m) - Samonavíjacie páskové vodítko pre psov do 25kg. - Komfortné samonavíjacie vodítko novej generácie vyrobené v Nemecku. Moderný a atraktívny dizajn. Mäkké a pohodlné držadlo. Vodítko prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality. Dokonale navrhnuté dvojfarebné ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Veľkosť M

Ostatné

  • Kódy predajcov 110568
    4000498043646
    ZB011477
Vodítko FLEXI New Comfort páska černé M - 5 m) - Samonavíjacie páskové vodítko pre psov do 25kg. - Komfortné samonavíjacie vodítko novej generácie vyrobené v Nemecku. Moderný a atraktívny dizajn. Mäkké a pohodlné držadlo. Vodítko prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality.
Dokonale navrhnuté dvojfarebné vodidlo Vás upúta na prvý pohľad. New Comfort ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete a preto si ho čoskoro zamilujete! Vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom umožňuje viac kontroly, ergonomické držadlo je nastaviteľné podľa veľkosti ruky (od veľkosti M). Možno pridať aj príslušenstvo (od veľkosti S): LED osvetľovací systém alebo Multi Box pre ukladanie maškŕt či sáčkov. Rodinná firma flexi vyrába výhradne na území Nemecka. V závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Firma flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a jednotkou na svetovom trhu, exportuje do viac ako 90 krajín sveta. Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním. Sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracovaná a zostavená. Vodítka prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality.
Vďaka spoľahlivému brzdnému systému, ktorý je možné ovládať len palcom jednej ruky, máte Vášho psa vždy pod kontrolou
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FLEXI Vodítko New Comfort M pásik 5 m čierne (14.92 €) na fera.sk
FLEXI New Comfort Vôdzka Black 5 m (15.07 €) na www.muziker.sk
Vodítko FLEXI Comfort M pásek 5m/25kg černá NEW (12.50 €) na www.dogz.sk
Vodítko FLEXI Comfort M pásek 5m/25kg černá NEW (15.01 €) na alfadog.eu
FLEXI Vodítko New Comfort M pásik 5m / 25kg čierna (17.21 €) na profizoo.sk