KREATOR záhradná hadica 20 m KRTGR6705

KREATOR záhradná hadica 20 m KRTGR6705
KREATOR záhradná hadica 20 m KRTGR6705
it

Máte záhradku a chcete ju mať stále svieže zelenú a v rozkvete? Radi by ste mali bohatú úrodu ovocia a zeleniny? Tak je potreba vybrať kvalitné zavlažovanie. Automatický navíjací bubon zaistí poriadok a už nikdy sa nebudete musieť trápiť so skrútenými hadicami. Vysoko kvalitná samonavíjacia záhradná ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5400338077173
    KRTGR6705

Máte záhradku a chcete ju mať stále svieže zelenú a v rozkvete? Radi by ste mali bohatú úrodu ovocia a zeleniny? Tak je potreba vybrať kvalitné zavlažovanie. Automatický navíjací bubon zaistí poriadok a už nikdy sa nebudete musieť trápiť so skrútenými hadicami.

Vysoko kvalitná samonavíjacia záhradná hadica KREATOR je vyrobená z polyuretánu . Praktický box sa montuje na stenu a je otočný o 180°. V zime sa dá box s hadicou vďaka praktickej rukoväti bez námahy zvesiť z nástenného držiaka a skladovať ho na mieste chránenom pred mrazom. Hadica sa pohodlne vyťahuje s minimálnym úsilím a zastavuje sa v krátkych intervaloch. Keď chcete, aby sa hadica zasunula, jednoducho ju vytiahnite o niečo ďalej a hadica sa automaticky zasunie. Hadicu môžete pripojiť vďaka rýchloupínacím koncovkám k čerpadlu, či k zdroju vody s maximálnym pracovným tlakom 8 barov.

Nepriehľadný materiál zabraňuje tvorbe rias a zaisťuje ochranu proti UV. Vonkajšia hladká vrstva dodáva vysokú odolnosť proti oteru, hadica lepšie kĺže po teréne a zaisťuje perfektné vlastnosti pri použití v náročnejších podmienkach ako je priamy kontakt s hustým krovím a podobne. Dĺžka hadice je flexibilná až 20 m pri plnom rozvinutí. Farba nepriehľadná červená.

Súčasťou dodávky sú tiež prípojky pre rýchlospojku 3/8", prípojka na vodovodný kohútik, postrekovacia hlavica a návod na použitie .


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KREATOR Záhradná hadica s automatickým navíjaním 3/8", 20+1,5 m  (59.40 €) na www.odsuseda.sk
KREATOR KRTGR6705 - Záhradnej hadice s aut. navíjaním 20m 3/8" (53.81 €) na www.mall.sk
KREATOR KRTGR6705 (53.90 €) na www.alza.sk