COLLAR výcviková pomôcka Puller maxi 1 krúžok priemer 30 cm

COLLAR výcviková pomôcka Puller maxi 1 krúžok priemer 30 cm
COLLAR výcviková pomôcka Puller maxi 1 krúžok priemer 30 cm
it

PULLER je inovatívna výcviková pomôcka spojená s hračkou navrhnutá profesionálnymi odborníkmi na psy. Jedná sa o sadu dvoch fialových krúžkov, ktoré poskytujú denné tréningy a zaručujú majiteľom psov špeciálny zážitok z budovania puta so svojimi miláčikmi. PULLER MAXI je určený pre veľké až obrie plemená psov nad 45 ... čítať viac


PULLER je inovatívna výcviková pomôcka spojená s hračkou navrhnutá profesionálnymi odborníkmi na psy. Jedná sa o sadu dvoch fialových krúžkov, ktoré poskytujú denné tréningy a zaručujú majiteľom psov špeciálny zážitok z budovania puta so svojimi miláčikmi. PULLER MAXI je určený pre veľké až obrie plemená psov nad 45 kg. Na cvičenie sa odporúča použiť dva krúžky.
Špecifické výhody produktu :
Ľahká váha
Vďaka svojej jedinečnej ľahkosti PULLER dáva majiteľovi možnosť pracovať so psom dlhý čas bez únavy. Rovnako je toto cvičenie veľmi jednoduché a pohodlné pre ženy, seniorov a dokonca aj deti.
Bez zranení
PULLER je vyrobený z unikátneho materiálu. Psie zuby jemne vôjdu dovnútra bez prepichnutia a hryzenia, takže pes sa nemôže udusiť alebo zraniť úlomkami. Puller sa nedeformuje a nestráca svoje základné vlastnosti po dlhý čas.
Plávanie
Materiál z ktorého je táto hračka vyrobená je tak ľahký, že pláva na vode. Tým sa stáva hra pre psa milujúceho vodu ešte zábavnejšia.
Bez zápachu
Na rozdiel od málokvalitných a gumených produktov pre psov, PULLER nezanecháva na rukách nepríjemný zápach.
Puller tréning 
Základný tréning Puller je určený na zapojenie mentálnej i fyzickej stránky psa.
1) Puller Running - behanie:
Pre intenzívnejší beh využiťe obaja Puller. Hoďte psovi prvý kruh. PULLER hádžte tak, aby sa kotúľal, nemá sa hádzať ako Lietajúci tanier. Keď sa pes vracia, hoďte druhý kruh, váš pes tak bude behať oveľa intenzívnejšie. Bežnou chybou pri vykonávaní tohto cvičenia je príkaz - Prines. Nejde o klasický nácvik aportu, ale o intenzívne cvičenie behu a postrehu. Preto u PULLER Running nevyžadujte odovzdanie do majiteľových rúk, inak sa hra stane nudnou a záujem psa čoskoro opadne. Ak chcete, aby bol tréning čo najefektívnejší, ukážte psovi, že ste pripravení hodiť druhý krúžok, akonáhle k vám pribieha s prvým. Táto hra by nemala trvať dlhšie ako 5 - 7 minút.
2) Puller Jumping - skákanie:
Výcvik bude pre vás oboch príjemný, zábavný a zároveň komplexný a efektívny. Základom pre tréning skokov (výskokov) je opäť použitie oboch kruhov. Cieľom pre psa nie je získať kruh, ale uchopiť ho vo výskoku, po dopade pustiť a vyskočiť pre druhý kruh. Ako postupovať pri nácviku PULLER Jumping? Donúťte psa, aby chcel PULLER vo vašej ruke chytiť. Zdvihnite PULLER do výšky tak, aby pes musel pre PULLER vyskočiť. Nechajte ho PULLER uchopiť, až bude pes vo vzduchu. Potom ho aj s Puller nechajte dopadnúť na zem. Dbajte na to, aby pes dopadal na všetky nohy. Potom mu ukážte druhý kruh a odveďte jeho pozornosť tak, aby prvý pustil , vyskočil a uchopil druhý. Takto cvičenie pokračuje stále dookola. Intenzita skokov závisí na vašom zaobchádzaní s Puller. Cvičenie by nemalo trvať celkovo dlhšie ako 5 minút. Pokiaľ tento cvik vykonávate so šteňatami mladšími ako 1,5 roka, robte len mierne skoky. U veľkých a obrých plemien dbajte na odraz zadných nôh.
3) Puller Swimming - plávanie:
Ako sme už spomínali, PULLER sa nikdy nepotopí, je tak perfektné aj na výcvik a hry vo vode. Potopí sa max. Z 20% a ták sa výborne uchopuje a je ľahké ho uvidieť na hladine.
*Je tiež výbornou motiváciou pre nácvik iných športov, ako je obedience, tanec so psom, bull športy, agility, dog frisbee a iné.
Upozornenie: Nenechávajte Puller-y psom na hranie - žuvanie! Ošetrujte čistou alebo mydlovou vodou.
Výrobca: COLLAR Company , +38 063 698-30-21, europe@collar.com
Distribútor: ANIMALIS s.r.o., Kvetná 1506, 90041 Rovinka, info@crazypaws.eu
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hračka pien. Guma Kruh Maxi Puller priemer 30 cm (32.40 €) na www.vrabciak.sk

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov CHP59644
    4820152566027
recenzia
Petus 21.10.2023

Celkové hodnotenie: 80 %

Puller som chcela kúpiť pre svojho safbulika avšak bol skutočne obrovský tak sme ho posunuli nemeckému ovciakovi. Zatiaľ nebol veľmi používaný, takže neviem posúdiť aku ma výdrž a podobne. Nie je však najlacnejší...

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)