EZYDOG Command Kliker Čierny

EZYDOG Command Kliker Čierny
EZYDOG Command Kliker Čierny
it

Kliker pre výcvik psov. Vďaka jedinečnému ergonomickému dizajnu je Command Clicker efektívny nástroj na výcvik psov, založený na opakovanom odmeňovaní pozitívneho správania sa psa. Je výborný aj pre súbežný výcvik dvoch psov. V modernom etickom výcviku zvierat sa bez klikra zaobídete len ťažko. Vhodný pre každú ... čítať viac


Kliker pre výcvik psov. Vďaka jedinečnému ergonomickému dizajnu je Command Clicker efektívny nástroj na výcvik psov, založený na opakovanom odmeňovaní pozitívneho správania sa psa. Je výborný aj pre súbežný výcvik dvoch psov. V modernom etickom výcviku zvierat sa bez klikra zaobídete len ťažko. Vhodný pre každú veľkosť ruky. Univerzálna veľkosť so silikónovou manžetou, ktorá sa prispôsobí každej veľkosti prstov.

Použitie klikru: Kliknutie psovi signalizuje správne vykonanie cviku a spája sa mu s pozitívnou odmenou, ktorá by mala nasledovať po každom kliknutí. Táto jasná forma komunikácie podporovaná pozitívnou odmenou (napr. pamlsok, je efektívnym spôsobom, ako vášho psa bezpečne a humánne trénovať. 


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EZYDOG Command Kliker Čierny (8.50 €) na www.mall.sk
EZYDOG Command Kliker Čierny (8.50 €) na www.zverky.sk

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9346036003730