AMICA SUMA VM6011 vysávač

AMICA SUMA VM6011 vysávač
AMICA SUMA VM6011 vysávač
it

Výfukový filter: EPA 12 Ste medzi vami alergický alebo malý? Vysávanie nakoniec nebude spojené s oblakmi peľu, roztočov a prachu vo vzduchu! Špeciálny filter vnútri vysávača čistí fúkaný vzduch od nečistôt, a to aj tých, ktoré sú výsledkom práce samotného motora. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú mať ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

  • Energetická trieda A

Ostatné

  • Kódy predajcov 5906006904531
    AGDAMIODK0030
Výfukový filter: EPA 12
Ste medzi vami alergický alebo malý? Vysávanie nakoniec nebude spojené s oblakmi peľu, roztočov a prachu vo vzduchu! Špeciálny filter vnútri vysávača čistí fúkaný vzduch od nečistôt, a to aj tých, ktoré sú výsledkom práce samotného motora. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú mať skutočne čistý domov! Čistý byt, čistý vzduch!
Parketová kefa
Máte taký krásny tanečný parket, ktorý bol pri vysávaní opäť poškriabaný?! Už žiadne škrabance na podlahách vyrobené z panelov, dlaždíc alebo kameňa! Špeciálne navrhnutá mäkká kefa s dlhými syntetickými štetinami nepoškrabuje parketové podlahy, aby maximalizovala ich životnosť. Vysajte veľké a tvrdé povrchy pohodlne, efektívne a bez poškodenia!
Pokojná práca
Hluk je príjemnejší a vďaka špeciálnej konštrukcii motora a krytu vysávač jednoducho beží ticho. Teraz môžete vysávať, keď niekto v ďalšej miestnosti sleduje televíziu alebo počúva hudbu. A keď sa s niekým chcete porozprávať, nemusíte už viac kričať.
Turbo
Máte vákuum, vákuum a vákuum a vlasy a vlasy nechcú zmiznúť z koberca? Turbo kefa, vytvorená pre milovníkov zvierat, je vybavená špeciálnym, rotujúcim vzduchom poháňaným hriadeľom. Turbodúchadlo zvyšuje sací výkon, ktorý uľahčuje efektívny zber nečistôt z kobercov a kobercov. Domáce koberce čistíte od vlasov a vlasov rýchlejšie, ľahšie a príjemnejšie! Efektívnejšie vysávanie za kratší čas!
Energetická trieda A
Platenie účtov za elektrinu je fuška. V záujme vášho rozpočtu a životného prostredia používajú vysávače Amica riešenia, ktoré zaručujú nižšiu spotrebu elektriny a následne nižšie účty. Vysávače Amica sú účinné vo všetkých ohľadoch!
Mäkký štart
Vysávač začne pracovať na najnižšej úrovni výkonu a plynulo ho zvyšuje. Postupné zvyšovanie výkonu umožňuje pohodlné čistenie, nemusíte sa obávať vysávača, ktorý náhle vtiahne detskú hračku alebo záclonu.
Indikátor plnej tašky
Musím vymeniť tašku, môžem ešte vákuum? vďaka funkcii signálu plnej tašky sú také pochybnosti minulosťou! Už nemusíte uvažovať o tom, kedy vymeniť alebo vyprázdniť vrecko na prach, keď je plné, bude vás informovať červený indikátor na veku vysávača. Vysávanie by malo byť výhodné!
Ochrana proti spusteniu bez vaku
Motor beží, ale vysávač sa nevtiahne do vzduchu? Vďaka mechanickému zámku, ktorý bráni zatváraniu veka bez riadne zabezpečeného vrecka na prach, sa to už nikdy nestane! A motor bude vždy chránený pred poškodením spôsobeným znečistením vo vnútri. Bezpečná prevádzka zaistí dlhšie používanie zariadenia!
Mäkké tiché kolesá
Vysávanie tvrdých podláh a parkiet predstavuje riziko poškriabania a hluku, pokiaľ váš vysávač nie je vybavený mäkkými, tichými kolesami! Vďaka pneumatikám na vašich kolesách sú vaše podlahy bezpečnejšie, dokonca ani jemné parketové podlahy sa nepoškrabú! Samotný vysávač je tiež chránený, ktorý je menej vystavený otrasom. Bezpečnejšie vysávanie, dlhšie používanie!
Horizontálny a vertikálny parkovací systém
Uloženie vysávača je veľmi jednoduché. Vysávač sa prispôsobí vášmu priestoru. V závislosti od toho, koľko miesta máte v odkladacej skrinke alebo skrini, môžete vysávač umiestniť vertikálne alebo horizontálne. Špeciálny systém držiakov hadíc umožňuje správne zloženie zariadenia, ktoré môžete ľahko umiestniť na miesto uskladnenia.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AMICA SUMA VM6011 vysávač (126.55 €) na www.mader.sk