Vysávač CONCEPT VP4170

CONCEPT VP4170
30x
Vysávač CONCEPT VP4170
 • Vysávač CONCEPT VP4170
 • Vysávač CONCEPT VP4170
 • Vysávač CONCEPT VP4170
 • Vysávač CONCEPT VP4170
 • Vysávač CONCEPT VP4170
it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

3 v 1 Antibakteriálny UVC tyčový aku vysávač VP4170 vám pomôže s rýchlym a efektívnym uprataním celej domácnosti. Využijete ho ako klasický vysávač, ručný vysávač a vďaka špeciálnej hubici s UVC lampou tiež ako čistič matracov a čalúneného nábytku. Je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou, ktorá ponúka komfortné ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Maximálny príkon 125 W

Funkcie

 • nie
  Hubica na čalúnenie
 • nie
  Mokré vysávanie
 • ok
  Turbokefa

Veľkosť

 • Hmotnosť 2.7 kg

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • ok
  Návod na použitie
 • Hlučnosť 84 dB
 • Kódy predajcov 8595631005781
  VP4170
  vp4170

3 v 1
Antibakteriálny UVC tyčový aku vysávač VP4170 vám pomôže s rýchlym a efektívnym uprataním celej domácnosti. Využijete ho ako klasický vysávač, ručný vysávač a vďaka špeciálnej hubici s UVC lampou tiež ako čistič matracov a čalúneného nábytku. Je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou, ktorá ponúka komfortné vysávanie bez kábla.
Antibakteriálna UVC hubica
Vysávač je opatrený špeciálnou hubicou s UVC lampou. Počas upratovania vysiela ultrafialové žiarenie, ktoré spoľahlivo ničí až 99,9 % vírusov, baktérií, plesní, mikroorganizmov a roztočov, u ktorých naviac poškodzuje ich schopnosť množenia. To všetko bez použitia chemických prostriedkov, takže je vhodný pre alergikov a astmatikov. Využitie nájde nielen na matracoch a čalúnení, ale tiež na posteľnej bielizni, kobercoch aj tvrdých podlahách. Pre maximálnu efektivitu upratania je táto hubica opatrená vlastným pohonom. Dosiahnete tak zdravšie a čistejšie prostredie pre svojich najbližších.
Vždy pripravený
Vysávač VP4170 je opatrený kvalitnou Li-Ion batériou s kapacitou 2000 mAh, vďaka ktorej môžete vysávať až 50 min. na jedno nabitie. Táto batéria sa vyznačuje vyšším výkonom a dlhšou životnosťou. Súčasne netrpí tzv. pamäťovým efektom, kedy nesprávnym nabíjaním môže počas pár desiatok nabíjacích cyklov dôjsť k skokovému a trvalému poklesu kapacity akumulátora. Vysávač disponuje 2 režimami prevádzky: ECO prevádzka pre bežné vysávanie a TURBO prevádzka s maximálnym výkonom pre naozaj dokonalé upratovanie.
Motorizovaná turbokefa - špecialista na koberce
Vysávač je vybavený motorizovanou turbokefou, ktorá si perfektne poradí so všetkými typmi kobercov. Ocenia ho predovšetkým rodiny s domácimi miláčikmi a malými deťmi. Vďaka vysokej sacej sile dosiahnete dokonalý poriadok za kratšiu dobu, takže ušetríte čas aj peniaze. Údržba turbokefy je veľmi jednoduchá, stačí ju jednoducho rozobrať, vyčistiť a zase zložiť.
Nič mu neunikne
Želáte si mať upratané v každom kúte vášho domova? Vďaka 3 LED svetlám, ktorými je vysávač VP4170 osadený, vám už nič neunikne. Dokonale vám posvieti aj na tie najtemnejšie miesta vašej domácnosti, takže budete mať stále perfektne čisto.
Ručné vysávanie
Vysávač VP4170 je naozaj všestranný pomocník. Disponuje odnímateľnou jednotkou pre ručné vysávanie, ktorú oceníte predovšetkým pri vysávaní omrviniek na stole, kuchynskej linke, klávesnice alebo kufri auta. Vďaka štrbinovej hubici s ním povysávate aj ťažko dostupné miesta.
Nabíjací stojan
Po ukončení práce alebo v prípade vybitia vysávač jednoducho postavte do nabíjacej stanice, kde sa opäť dobije a bude v plnej sile pripravený na upratovanie. Nabíjacia stanica naviac disponuje úložným priestorom pre malé príslušenstvo.
Nezaberie žiadne miesto ani čas s údržbou
Aj pri údržbe sme mysleli na vaše pohodlie. Ručná jednotka vysávača je ľahko rozoberateľná a jednoducho ju vyčistíte. Pre ľahké uskladnenie je vysávač vybavený sklopným držadlom, takže vám nezaberie takmer žiadne miesto.
Objavte silu čistoty
Real Force je spojenie extrémneho výkonu a moderných technických vychytávok. Všetky kúsky z tejto rady sú TOP vo svojej kategórii a nemajú takmer žiadnu konkurenciu. Nechajte sa oslniť ich silou a dokonalou čistotou. Výsledkom bude perfektne uprataná domácnosť.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CONCEPT VP 4170 (139.90 €) na www.epotreby.sk
CONCEPT VP4170 (174.90 €) na www.tpd.sk
CONCEPT VP4170 Antibakteriální UVC tyčový aku vysavač 3 v 1 REAL FORCE (259.96 €) na www.exkalibr.sk
CONCEPT Tyčový vysávač VP4170, 3v1 (158.90 €) na www.okay.sk
CONCEPT VP4170 UV 3 v 1 REAL FORCE (185.90 €) na www.alza.sk