Vysávač Klarstein Reinraum 1800W

Klarstein Reinraum 1800W
9x
Vysávač Klarstein Reinraum 1800W
 • Vysávač Klarstein Reinraum 1800W
 • Vysávač Klarstein Reinraum 1800W
 • Vysávač Klarstein Reinraum 1800W
 • Vysávač Klarstein Reinraum 1800W
 • Vysávač Klarstein Reinraum 1800W
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (1)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Priemyselný vysávač Reinraum značky Klarstein výrazne uľahčuje čistenie veľkorozmerných podlahových plôch. Vysávač ocenia najmä remeselníci, keďže obsahuje jednu 1600W zástrčku na priame pripojenie napríklad vŕtačky či píly, ktorá je navyše zabezpečená podľa ochrannej triedy IP44, čím je odolná voči prachu a iným ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Maximálny príkon 3400 W

Funkcie

Veľkosť

 • Hmotnosť 7.2 kg

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

 • ok
  Vyberateľný filter

Ostatné

 • ok
  Návod na použitie
 • Hlučnosť 82 dB
 • Kódy predajcov VCM-Reinraum-30
  4260435911746
Priemyselný vysávač Reinraum značky Klarstein výrazne uľahčuje čistenie veľkorozmerných podlahových plôch. Vysávač ocenia najmä remeselníci, keďže obsahuje jednu 1600W zástrčku na priame pripojenie napríklad vŕtačky či píly, ktorá je navyše zabezpečená podľa ochrannej triedy IP44, čím je odolná voči prachu a iným drobným čiastočkám. Triesky pri pílení či prach pri vŕtaní už viac neznamenajú namáhavé čistenie, keďže tento vysávač je zameraný na ich efektívne odstránenie. Silný výkon 1800 W si bez najmenších problémov ľahko poradí s vysávaním prachu, blata či špinavej vody, ktoré sa zhromažďujú v nerezovom zásobníku s objemom 30 litrov. Pri mokrom vysávaní prácu výrazne uľahčí metlová násada a gumená stierka na zotrenie zvyškov vody. Veľký objem zásobníka garantuje pohodlné vysávanie veľkých plôch bez nutnosti opakovaného vyprázdnenia jeho obsahu. Po zvinutí hadice sa zariadenie zmení na praktické dúchadlo na odhŕňanie lístia. Dva rýchloupínacie uzávery bezpečne a stabilne upevňujú motor na zásobníku a zároveň uľahčujú aj jeho vyprázdnenie. Dvojitý filtračný systém filtruje špinu na drobné a hrubé čiastočky. Jemné čiastočky filtruje trvalý filter, ktorý stačí len pravidelne vysypávať. Štyri kolieska a horná rukoväť umožňujú ľahkú pohybovú manipuláciu prístrojom. Extra dlhý kábel v dĺžke 8 metrov zároveň prispieva k voľnému pohybu s prístrojom. Vysávač disponuje zbernou nádobou s trvalým filtrom, čo znamená, že nepotrebujete žiadne papierové vrecká. Keď sa zberná nádoba naplní, jednoducho ju len vyprázdnite a je pripravená na ďalšie použitie. Šetrí tak vašu peňaženku aj životné prostredie.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KLARSTEIN Reinraum, priemyselný vysávač, mokré a suché vysávanie, 1800 W, 30 l (99.90 €) na www.electronic-star.sk
KLARSTEIN Reinraum, priemyselný vysávač, mokré a suché vysávanie, 1800 W, 30 l (99.90 €) na www.klarstein.sk
recenzia
Miro 03.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vysávač má dobrý sací výkon. K prevádzke nepotrebuje žiadne papierové vrecká. Je ľahký a pevný. Kábel je dostatočne hrubý.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)